Marino Van Tomme kijkt uit naar driedaags carnavalsweekend in Kampenhout, voor het eerst met eigen prinsenpaar Tom en Cindy.
Volledig scherm
PREMIUM
Marino Van Tomme kijkt uit naar driedaags carnavalsweekend in Kampenhout, voor het eerst met eigen prinsenpaar Tom en Cindy. © Vertommen

Kampenhout mag zich opmaken voor carnavalsdriedaagse: “Het moet een echt volksfeest worden. Het mag wel, na drie jaar.”

KampenhoutGrote onzekerheid in de wondere wereld van het carnaval. Begin deze week nog moesten de Pietermannen in Leuven de stekker uit de carnavalsstoet trekken. Niks daarvan, zegt Marino Vantomme (49), voorzitter van de carnavalsbeweging in Kampenhout. De gemeente mag zich zelfs opmaken voor een driedaags carnavalsfeest. Over knaldrang gesproken. 

0 reacties