Bewoners van de Hollekelderstraat steken Bernard en Margreet een hart onder de riem.
Volledig scherm
Bewoners van de Hollekelderstraat steken Bernard en Margreet een hart onder de riem. © Klaas De Scheirder

Buurtbewoners branden kaarsjes voor zieke Margreet: “Allemaal samen voor Margreet en Bernard”

KalmthoutDe buurtbewoners van de Hollekelderstraat in Kalmthout hebben donderdagavond Bernard Duerloo en Margreet Van der Heyden een hart onder de riem gestoken. Ze brandden allemaal een kaarsje als steun voor Marleen die voor de zoveelste keer tegen een kanker vecht. “Allemaal samen voor Bernard en Margreet”, klinkt het in de straat.

  1. Premier De Croo (Open Vld) opent gemeentecomplex Bruggeske: “We moeten burgers motiveren deel te nemen aan het sociaal leven”

    Premier De Croo (Open Vld) opent gemeente­com­plex Bruggeske: “We moeten burgers motiveren deel te nemen aan het sociaal leven”

    Het nieuwe gemeentegebouw ‘Bruggeske’ aan de Hoevensebaan dat alle diensten van Kapellen samenbrengt op één plek, is al in gebruik sinds eind vorig jaar maar werd dit weekend pas officieel ingehuldigd. Burgemeester Dirk Van Mechelen (Open Vld) nodigde daarvoor zijn partijgenoot Alexander De Croo uit. Want wie opent er nu een lokaal gemeentecomplex zonder aanwezigheid van de premier?
    Kapellen