Vormer na glansprestatie: “Kapotmaken, riepen we tijdens de rust tegen mekaar”
Jupiler Pro LeagueEuforie troef bij Club, dat vanmiddag een mokerslag uitdeelde in de race naar de titel. Dertien punten bedraagt de bonus op titelverdediger Anderlecht nu, een voorgift die kan tellen. Dat wist ook aanvoerder Ruud Vormer na het laatste fluitsignaal, voor de camera’s van Play Sports. “Tijdens de rust riepen we tegen mekaar: kapotmaken!”
Delen per e-mail
“Dit is fantastisch”, aldus de Nederlander. “We hebben hier heel lang voor gewerkt, en we hebben gespeeld als een hecht team. De ploegprestatie was geweldig. De zege is dik verdiend, echt waar. We scoren twee keer vlak voor rust, waardoor we meteen met een boost naar de kleedkamers konden trekken. Aan de rust zeiden we: ‘We gaan ze kapotmaken’, en dat is gelukt. We moesten samenblijven, werken en met zijn allen gas geven. Fantastisch als het dan lukt.”
Een kwartier voor tijd was voor Vormer nog een applauswissel weggelegd. “Vormer Gouden Schoen”, galmde door Olympia, al wil de Nederlander – binnenkort topfavoriet op het Gala – nog niet te hard van stapel lopen. “Mijn wissel was een fantastisch moment, ja”, aldus Vormer. “Maar ik ben niet echt bewust bezig met die Gouden Schoen. Ik merk wel dat ik er steeds vaker op aangesproken word, maar ik probeer gewoon te blijven doen wat ik nu al een tijdje doe.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jupiler Pro League Anderlecht in de allerlaatste seconden onderuit bij Charleroi na flaters van Bundu en Wellenreuther
-
PREMIUM
Jupiler Pro League Onze chef voetbal vraagt zich af of De Witte AA Gent nog play-off 1 ziet spelen: “Als het had gemogen, had hij Hein eens goed geknuffeld”
-
Energie Overstappen van energieleverancier is simpel. Waarom laten zoveel mensen dan besparing liggen?
Dat veel gezinnen vandaag onnodig te veel betalen voor hun energiecontract is ondertussen genoegzaam bekend. Energieregulator CREG merkt daarbij dat consumenten het te ingewikkeld vinden om van energieleverancier te veranderen. Mijnenergie.be bekijkt wat u moet weten om een goedkoper contact af te sluiten. -
-
Jupiler League De knappe opener van Dost, zuur verlies Anderlecht, penaltymisser Holzhauser: alle beelden speeldag 20
Nieuw jaar, zelfde winnaar van de speeldag: Club Brugge. Terwijl RC Genk, Antwerp en Anderlecht verloren, zegevierde blauw-zwart. Op Stayen scoorde de nieuwe Nederlandse spits Bas Dost al machtig in minuut 13. Anderlecht kreeg na een late penalty tegen het deksel op de neus in Leuven, Genk betaalde een barslechte tweede helft in Kortrijk cash. En een ontluisterend zwak Antwerp kreeg geen voet aan grond bij KV Mechelen. Ook Charleroi verloor in Oostende (3-2). Onderin deden Cercle en Moeskroen slechte zaken. Maandagavond is er nog Standard - Waasland-Beveren en het debuut van Mbaye Leye als coach van de Rouches. -
Jupiler Pro League Antwerp verliest op eigen veld ook van Zulte Waregem en blijft achter met 0 op 9
Ook thuis tegen Zulte Waregem heeft Antwerp niet kunnen winnen. Na de nederlagen op bezoek bij Racing Genk en thuis tegen Club Brugge blijft de Great Old achter met 0 op 9. Gianni Bruno zorgde in de eerste helft voor het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1. -
Racing Genk Theo Bongonda zit al aan elf goals, maar: “Dat is niet genoeg”
Theo Bongonda scoorde zijn elfde doelpunt van het seizoen en dat was best een pareltje. Hij zwaaide de vrijschopbal met de linker net naast de doelpaal binnen. “Vrijschoppen zijn niet mijn specialiteit, maar ik heb een goeie linker en het was een ideale plek voor een linksvoetige.” -
Brugge boven, Golden Oli en Primus Paul: deze spelers kleurden de voorbije tien Gouden 11-speeldagen
Twintig speeldagen ver in de Jupiler Pro League, tijd voor een nieuwe round-up. Club Brugge is leider, Paul Onuachu afgetekend topschutter en de strijd om play-off 1 is bijzonder spannend. Maar welke ploegen en spelers kleurden de voorbije tien rondes van de Gouden 11?
30 reacties
jammy cappon
Marc Statham
Georges Vande Velde
jammy cappon
Marlies Schoefs