

- 8' Apostolos Konstantopoulos
- 73' Lawrence Shankland
- 90'+2' Ilias Sebaoui
- Dereck Kutesa 30'
- Zinho Gano 42'
- Dion De Neve 45'+1'
Hekkensluiter Beerschot knokt zich in blessuretijd naar gelijkspel tegen Zulte Waregem
Jupiler pro leagueBeerschot leeft nog een heel klein beetje, Zulte Waregem liet op het Kiel twee belangrijke punten liggen die het halfweg in de knip leek te hebben. Voor Essevee, dat zich in de slotfase ging ingraven en op 2 op 9 blijft steken sinds Nieuwjaar, is het nu angstig uitkijken naar wat Seraing straks thuis tegen Eupen vermag.
Het begon dramatisch op het Kiel voor de troepen van Timmy Simons, die voor dezelfde startopstelling als tegen OH Leuven had gekozen. Beerschot (met Konstantopoulos, Halaimia en Shankland in de basis) klom vroeg op voorsprong na een weggeefcorner van Bossut, die kansloos was op de door Bourdin tot bij Konstantopoulos verlengde hoekschop van Holzhauser (1-0). Beerschot had enkele minuten eerder overigens een penalty moeten krijgen na handspel van De Bock dat onbestraft bleef.
Pas nadat topschutter Vossen, gehinderd door een hamtringblessure, naar de kant was gehaald kwam de reactie van Zulte Waregem. Op een hoekschop van Beerschot, weggekopt door Gano, brak Kutesa pijlsnel uit. Na een dubbelpas met Dompé werkte de Angolese Zwitser netjes over Biebauw af (1-1). Die gelijkmaker werd het begin van een spectaculaire terugval van de thuisploeg, die helemaal baalde toen ref Put met enige vertraging en op aangeven van VAR Wesli De Cremer wél een strafschop toekende aan de bezoekers voor handspel van Bourdin op een kopbal van Gano. Elfmeters zijn normaal een kolfje naar de hand van Vossen, maar in diens afwezigheid klaarde Gano de klus (1-2).
Nog voor de pauze moest Beerschot de kelk tot de bodem ledigen. Rechtsback Dion Cools brak centraal uit, stoomde door naar links en stuurde zijn voornaamgenoot Dion De Neve in het straatje. De vervanger van Vossen werkte perfect af onder Biebauw (1-3). Meteen het tweede competitiedoelpunt voor de jonge Aalstenaar, na zijn belangrijke gelijkmaker in de thuiswedstrijd tegen KV Mechelen bij de start onder Simons en De fauw.
Beerschot knokt terug
Met Noubissi en Rigo als troefkaarten trachtte Javier Torrente na de pauze de bakens nog te verzetten, en nadat Holzhauser onder een striemend fluitconcert werd vervangen zorgde Shankland bij het ingaan van het slotkwartier voor de aansluitingstreffer (2-3). Timmy Simons koos er vervolgens voor zijn snelheid (Kutesa) en balvastheid (Gano) voorin in te ruilen voor de defensieve kracht van Boya om de driepunter over de streep te trekken. Het angsthazenvoetbal van Essevee werd afgestraft, want de andere invaller Srarfi veroorzaakte nog een strafschop die door Ilias Sebaoui rustig werd omgezet (3-3). In de 6 extra minuten moest Sammy Bossut nog een kopbal van Avenatti uit zijn netten ranselen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM8
ONS KAMPIOENENRAPPORT. Van chouchou tot ‘vape-incident’: wie pakt grootste onderscheiding en wie scoort onvoldoende?
-
PREMIUM5
Stemmen over Romeo Vermant, de nieuwe chouchou van het Brugse publiek: “Hij en Club zijn de perfecte match”
‘From father to son’. Vijftien jaar na het afscheid van zijn vader Sven (50) zorgt Romeo Vermant (19) voor elektriciteit in Jan Breydel. “Charles De Ketelaere is meer de stilist. Romeo dan weer een Ceulemans of Verheyen.” Intimi over de 19-jarige chouchou van het Brugse publiek. -
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
Voor je denkt aan de plaatsing van een airco of omgekeerde warmtepomp, kijk je best eerst eens naar wat je zelf al kan doen. Met deze negen tips van bouwsite Livios kan je je huis ook koelen: want door de warmte buiten te houden tijdens zonnige dagen, laat je de temperatuur in je woning een aantal graden zakken. -
-
PREMIUM12
Blijven Butez en Stengs? Wat met Frey? En wie komt er nog bij? De werken van sportief directeur Marc Overmars
-
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
Gedaan met handtassen vol glitters, goud en tierlantijntjes. Cleane, gestroomlijnde tassen zijn deze zomer een echte hit. Want dat past perfect bij de nieuwste modetrend, quiet luxury, waarbij je kiest voor eenvoud. Simpel, maar niet minder luxueus! Wij selecteerden 15 minimalistische tassen die passen bij de hype én een levenlang meegaan. -
2
Ronny Deila zet pokerface af: “Ik weet niets over de zaken die over mij geschreven worden”
In alle toonaarden ontkende Ronny Deila de voorbije weken dat hij contact heeft gehad met Club Brugge, laat staan dat hij er de nieuwe trainer zou worden. Ondanks dat alles daarop wees, zo stond ook te lezen op de cover van Het Laatste Nieuws afgelopen vrijdag. Deila één dag later, na de 3-0-nederlaag van Standard op Westerlo: “Wat er geschreven wordt in de kranten, is niet waar.” -
PREMIUM12
Heeft Deila door te ontkennen zijn geloofwaardigheid op het spel gezet? “De gouden regel is: ‘Nooit liegen, ook niet half’”
21 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerWalter Bar
Wim Braeckmans
Walter Bar
Rik Cappelle
Joeri Van Raemdonck