Antwerp
ANT
![]() |
0
|
EINDE
|
0
|
STVV
STV
![]() |
||||||
|
|
Antwerp en STVV delen de punten in scoreloos gelijkspel met weinig animo
Jupiler LeagueAntwerp speelde alsof het met een gelijkspel een zaakje zou doen. ‘t Was nog waar ook, en dat na een wanvertoning tegen STVV. Dé winnaar van het weekend echter, zonder te spelen, was Club Brugge.
Delen per e-mail
Club Brugge kampioen, nog voor play-off 1 moet beginnen: kan dat?
Bal opzij. Bal achteruit, bal opzij. Bal vooruit, bal opzij, bal achteruit. En opnieuw. Tot daar de samenvatting van Antwerp - Sint-Truiden. Nochtans kon de Great Old een geweldige zaak doen. Genk, Oostende, Anderlecht, Standard: allemaal lieten ze punten. Mits winst kon de kloof met ‘de rest’ vergroot worden tot zeven punten. Dan zou play-off 1 met nog zes matchen te gaan haast een zekerheidje zijn en mocht de focus resoluut op plaats twee. Helaas. Een draak is een fantasiedier dat er afzichtelijk uitziet, lezen we in het woordenboek. Wel, Antwerp - STVV was een draak van een match. Met dat verschil dat ze jammer genoeg wél realiteit was. Het trok op niets. Beweging zonder bal, iemand? Zelfs Ritchie was zwak, dan weet u het wel.
Had de thuisploeg de wedstrijd van donderdag nog in de benen? We hopen dat het dat was. Rangers speelde nochtans ook gisteren, en die hadden veel minder last van zware benen. Net als donderdag tegen Antwerp scoorden de jongens van Steven Gerrard vier keer. ‘t Werd 4-1 tegen Dundee United. Vier keer scoren: dat zat er voor Antwerp nooit in gisteren. Zelfs één doelpuntje was te veel gevraagd. De Laet, die misschien wel z’n minste wedstrijd van het seizoen speelde, was er nog het dichtste bij, op slag van rust.
Toen was Ali Beiranvand al even van het veld verdwenen. Net als vorige donderdag moest de Iraniër geblesseerd naar de kant, en kwam De Wolf in zijn plaats. Toen was het nog zonder erg, nu vrezen we ervoor. De doelman verliet op een draagberrie het stadion. Zonde voor die jongen, daar niet van, maar of het voor de ploeg een aderlating is, laten we in het midden. De Wolf is niet slechter en binnen een paar weken is Butez weer fit.
Even voorbij het uur had STVV op 0-1 moeten staan. Op een vrijschop van Brüls trapte Suzuki van dichtbij in één tijd naast. Daar ontsnapte Antwerp ook, al was het nu niet dat Sint-Truiden veel aanvallende intenties toonde. Aan de overkant kon Gerkens zowaar voorlangs koppen. De voorzet kwam van Jordan ‘Ik wil naar het EK’ Lukaku. Het was de eerste keer dat hij Max Caufriez, z’n rechtstreekse tegenstrever voorbij raakte. We moesten spontaan aan verbanneling Simen Juklerød denken.
Verrijzenis
Na 71 minuten was Hij daar plots. Amper twee groepstrainingen in de benen, en na meer dan een maand geen wedstrijd, maakte Dieumerci Mbokani zijn comeback. De Verrijzenis van, helaas voor Antwerp, niet de Verlosser. Het middenveld van Antwerp nam een snipperdag, en kon Dieu geen enkele keer in stelling brengen. De nummer twee in de Jupiler Pro League maakte niks klaar tegen laagvlieger Sint-Truiden. Niet Antwerp, maar Club Brugge was, zonder te spelen, dé winnaar van het weekend.
“Ik geloof er nog in”, klonk Frank Vercauteren donderdag na de nederlaag tegen Rangers. Hij doelde op Europese kwalificatie. We vragen ons af of hij er nu nog steeds zo over denkt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mag je partner of kind zomaar met je auto rijden?
Moet ik mijn verzekeraar verwittigen als één van mijn kinderen of mijn partner met mijn auto rijdt, ook als dit maar heel af en toe is? Heeft dit dan invloed op de premie die ik betaal en wat zijn de gevolgen bij een ongeval? Independer.be geeft een antwoord op deze vragen. -
Anderlecht9
Persoonlijke assistent van Kompany trotseert vrieskou in korte broek en korte mouwen: “En in de zomer draagt hij een dikke jas”
Het was verschrikkelijk koud, gisteravond tijdens het bekerduel tussen Union en Anderlecht. Het kwik daalde stevig onder nul - ongeveer tot -6 - en de gure wind maakte het helemaal pijnlijk. Maar één man had er schijnbaar geen last van: Rodyse Munienge, een boezem- en jeugdvriend van Vincent Kompany en nu zijn persoonlijke assistent. “Misschien moet Van Ranst er eens een onderzoek naar doen.” -
Salaris
Deze 3 sectoren betalen een hoog startersloon
Je eerste loon is iets om naar uit te kijken. Afhankelijk van de sector waarin je aan de slag gaat, kan dat nogal verschillen. Jobat.be belicht drie sectoren met een aardig bruto maandloon voor starters en legt uit welke soort jobs je er vindt. -
-
PREMIUMJupiler Pro League1
ONS RAPPORT. Twee verrassende vijfjes bij Antwerp, Beerschot-nieuwkomer laat zich meteen gelden
De Antwerpse derby was lang een sof, maar in minuut 83 barstte de wedstrijd toch los na een goal van Didier Lamkel Zé. Bij Antwerp bleven twee namen ietwat verrassend onder de verwachtingen, bij Beerschot viel dan weer de prestatie van nieuwkomer Stipe Radic op. Onze punten: -
PREMIUMJupiler Pro League10
Animo na Standard-OHL: Leye hekelt speelstijl van Leuvenaars, Brys grijnst
-
Instant lentegevoel met deze handtassen in pastel
Een hypervrouwelijke outfit of een hippe look met speelse twist? Pasteltinten werken altijd in je voordeel. Nog niet klaar voor een lila suit of snoeproze jurk? Ook een pastelgekleurde handtas does the job. Ninashop.be zocht voor jou de liefste exemplaren uit. -
Belgisch voetbal22
Exclusief: de kijkcijfers van alle 1A-clubs, Anderlecht troeft Club Brugge af als de populairste op tv