

- 82' Zinho Gano
- Vadis Odjidja Ofoe 55'
- Laurent Depoitre 75'
AA Gent is maatje te groot en pakt drie punten mee aan de Gaverbeek
Jupiler Pro LeagueNa een 1 op 6 pakte AA Gent verdiend de drie punten mee bij Zulte Waregem. De Buffalo’s waren een maatje te groot voor de thuisploeg, maar ze beloonden zich pas na de rust voor hun overwicht.
AA Gent begon zowat met zijn sterkste opstelling aan de Gaverbeek. Dat weerspiegelde zich ook in het spelbeeld. De Buffalo’s zetten constant hoog druk, waardoor Zulte Waregem nooit in de wedstrijd kwam. Vaak werd de bal na balverlies weer snel gerecupereerd door de Gentenaars, vaak zagen de spelers van de thuisploeg zich verplicht om de bal wild weg te trappen.
Enkel in de openingsfase kon Zulte Waregem - zonder de geblesseerde Sissako - even dreigen via Gano en Boya, zonder dat Bolat zich echt zorgen moest maken. Maar zoals zo vaak, beloonde AA Gent zich niet voor zijn veldoverwicht. Ngadeu kopte een hoekschop nipt naast, Boya haalde een poging van Castro-Montes weg voor de doellijn en een zeker doelpunt van diezelfde Castro-Montes werd uit het doel gehouden door... Laurent Depoitre. Bossut pareerde een schot van - alweer - Castro Montes, Kums mikte - buitenkant voet - naast.
Dat het bij de rust nog 0-0 stond, hadden de Buffalo’s vooral aan zichzelf te wijten. Te vaak werden er op beslissende momenten verkeerde keuzes gemaakt. Tissoudali kreeg net na de pauze een dot van een kans, maar de Nederlander mikte alleen voor doel nog voorlangs. Even voor het uur kreeg AA Gent toch wat het verdiende, toen een uitstekende voorzet van een verdienstelijke Nurio bij de tweede paal binnengeknald werd door Odjidja.
Zulte Waregem moest nu wel reageren. Dat deed het ook, met een schot van de ingevallen Seck. Bolat liet zich niet verschalken. Tissoudali scoorde aan de overkant wel, maar hij werd terecht teruggefloten wegens buitenspel. Na een perfect uitgespeelde aanval langs Tissoudali en Nurio maakte Depoitre er 0-2 van. In de slotfase was het intitiatief voor de thuisploeg. Gano kon nog milderen, maar de zege van AA Gent kwam niet meer in gedrang.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMJUPILER PRO LEAGUE72
Cijfers bewijzen het: Club Brugge wordt de verdiende kampioen
-
Jupiler Pro League2
Wouter Vrancken wuift KV Mechelen uit met doelpuntloos gelijkspel tegen Racing Genk
-
Mijntelco
Orange verhoogt prijzen vanaf 1 juni: hier ben je goedkoper af
Vanaf 1 juni verhoogt Orange een aantal van zijn prijzen. Reden daarvoor het ongeziene niveau van inflatie. Vooral minder gebruikte diensten, zoals MMS en internationaal bellen, komen bij Orange in het vizier. Roaming wordt zelfs dubbel zo duur. Daartegenover staat wel een verhoging van de datavolumes. Mijntelco.be bezorgt een overzicht. -
-
Tweakers
De beste tablets voor elk budget: vier aanraders van onze expert
Surf je graag in alle comfort? Meestal volstaat een smartphone, maar ’s avonds op de sofa of in bed is een tablet met een groter scherm toch net iets aangenamer. Valt kiezen uit het ruime aanbod je zwaar? Technologiesite Tweakers plaatst de vier beste exemplaren van dit moment naast elkaar. -
Livios
Kan je nu nog een airco laten plaatsen voor de zomer? Zo zit het met de wachttijden
Wie deze zomer niet wil puffen in een veel te warm huis, kan investeren in een airco of lucht-luchtwarmtepomp. Dat is een effectieve manier om de temperatuur binnenshuis het hele jaar door comfortabel te houden. In de zomer worden de kamers gekoeld en ontvochtigd en tijdens de winter doet de lucht-luchtwarmtepomp dienst als energiezuinige elektrische bijverwarming. Maar hoe zit het met de wachttijden voor die aircotoestellen? Ben je hopeloos te laat als je er nog eentje wil voor de zomer? Bouwsite Livios vroeg het aan Lieven Verstaen van Daikin. -
Champions' Play-Offs19
Niet Club Brugge (56,2%) of Union (43,5%) kampioen, wel... Anderlecht (0,3%): volgens dit scenario is dat mogelijk
Advantage Club Brugge. Halfweg de Champions’ Play-Offs is Club Brugge over Union in de stand gesprongen en ook de statistieken geven momenteel het voordeel aan Club. Kansberekening van de hand van professor Jean-Pierre Ottoy van de Universiteit Gent en zaakvoerder van Statter, leert dat blauw-zwart 56,2% kans maakt om straks kampioen te spelen. Voor Union is dat 43,5%. En er is zowaar ook nog een scenario waarin Anderlecht de titel kan pakken. -
Belgisch Voetbal
Behoud in eerste klasse was laatste kunstje van Jean-Louis Garcia: trainer Seraing keert terug naar familie in Frankrijk
Jean-Louis Garcia en Seraing gaan na vijf maanden alweer uit elkaar. Dat maakte de club zonet zelf bekend. Seraing verzekerde zich dit weekend nog van een verlengd verblijf in eerste klasse, maar de Franse coach keert terug naar zijn familie in Frankrijk.
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerWouter Van de Walle
marc verdoodt
Martin de smet
Kjell Van daele
Patrick Moers