Aan De Klimtoren wordt voor één maand eenrichtingsverkeer ingevoerd.
Volledig scherm
Aan De Klimtoren wordt voor één maand eenrichtingsverkeer ingevoerd. © Google Street View

Gemeente test vanaf maandag hoe verkeer aan school De Klimtoren veiliger kan

JabbekeIn de buurt van basisschool De Klimtoren in Jabbeke wordt vanaf maandag eenrichtingsverkeer ingevoerd. Het gaat om een proefopstelling van één maand. “Mogelijk wordt de verkeerssituatie nadien definitief gewijzigd”, klinkt het bij de gemeente.

  1. 
Chez Albert opent nieuwe vestiging in centrum van Brugge: “De toeristen zijn echt dol op onze wafels”
    PREMIUM

    Chez Albert opent nieuwe vestiging in centrum van Brugge: “De toeristen zijn echt dol op onze wafels”

    Het begon in september 2011. Bruggeling Bert Vanaudenaerde (40) kocht een pand in de Breidelstraat en besliste om via raamverkoop wafels aan te bieden op autoloze zondag. Dat bleek meteen een schot in de roos en zo werd Chez Albert geboren. Ondertussen blijft het succesverhaal voortduren want in juni opent Bert zijn derde wafelzaak in het hartje van Brugge. Hoe verklaart hij zelf het succes van zijn concept?
    Brugge
  2. BINNENKIJKEN. Campus Sint-Pietersmolenwijk is grootste zorgsite van Brugge: “Dankzij het vele natuurlijke licht biedt deze plek rust aan jong en oud”
    PREMIUM

    BINNENKIJ­KEN. Campus Sint-Pietersmo­len­wijk is grootste zorgsite van Brugge: “Dankzij het vele natuurlij­ke licht biedt deze plek rust aan jong en oud”

    In mei opent Mintus zijn grootste zorgsite in Brugge. De campus Sint-Pietersmolenwijk biedt een ‘inclusief woonconcept’ aan met zorg op maat. Wij gingen een kijkje nemen en waren onder de indruk van de binnenpatio’s, de rustgevende uitstraling en het maximale zicht op de omgeving. “Slechts 25% van het volledige terrein is bebouwd”, vertelt Ann Bursens van Mintus.
    Brugge