Waterlek in Izegem kan niet gedicht worden door geparkeerde wagen: eigenaar is met vakantie
In de Leenstraat in Izegem zitten de bewoners sinds zondagochtend zonder drinkwater door een lek in de leiding. De Watergroep kan het echter niet herstellen omdat er een wagen op geparkeerd staat. De eigenaar is met vakantie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMIzegem
IN BEELD. Halloweenfanaat Kristof tovert voortuin om in griezelparadijs: “Zodra je dichterbij stapt, komen clowns in beweging”
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
Vlaams minister van Energie Zuhal Demir (N-VA) liet zich in het Vlaams Parlement bijzonder scherp uit over Fluvius. Dat zag Mijnenergie.be. Volgens Demir wijzen het aanslepende probleem van de uitvallende omvormers en de trage uitrol van het energiedelen erop dat de netbeheerder niet klaar is voor de energietransitie. -
Zijn er nog bouwvakkers? Bijna 1 op 4 vacatures bij West-Vlaamse bouwbedrijven geraakt niet ingevuld
Embuild, de voormalige Confederatie Bouw, trekt aan de alarmbel omdat het personeelstekort in de bouwsector zodanig groot geworden is dat vele bedrijven hun activiteiten moeten uitstellen of verminderen. Het tekort situeert zich vooral in Vlaanderen, waar 11.000 jobs niet worden ingevuld. In West-Vlaanderen blijft 23 procent van de bouwvacatures openstaan.Brugge -
-
PREMIUM
Interactieve stadswandeling ontworpen door leerlingen MSKA opgenomen in Roeselaars toeristisch aanbod: “Nooit gedacht dat het zover zou komen”
Roeselare -
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
PREMIUM
NET OPEN. Leerkrachte Marie-Heleen (27) opent eigen tattoostudio boven barbier: “Al van kleins af aan gefascineerd door tekenen”
Ze staat vier dagen per week voor de klas in het Sint-Jozefscollege in Wervik, maar voortaan jaagt Marie-Heleen Pype (27) ook een andere passie na. In Izegem heeft ze net haar eigen tattoostudio Inkbarrel geopend, boven barbierzaak Gentlemen's Corner. Of haar leerlingen ook weten dat hun juf na haar uren in de klas ook tattoos zet? “Ja, maar ze zijn daar niet echt mee bezig. Mijn vriend daarentegen is het perfecte proefkonijn.”Izegem -
Update voor Roeselaars cameranetwerk
Roeselare