WhatsApp breidt mogelijkheden van verdwijnende berichten uit
WhatsApp zal gebruikers voortaan meer mogelijkheden geven over hoe lang bepaalde berichten blijven bestaan. De berichtendienst introduceerde vorig jaar al berichten die zichzelf verwijderen, maar nu krijgen gebruikers meer mogelijkheden over hoe lang die berichten mogen blijven bestaan. Dat kondigt de chatdienst aan in een blogpost.
WhatsApp introduceerde de mogelijkheid om berichten vanzelf te laten verdwijnen vorig jaar. In augustus 2021 kwam daar ook de mogelijkheid bij om foto’s en video’s na het bekijken te laten verdwijnen. Nu gaat de berichtendienst dus nog een stap verder.
Tot nog toe moesten gebruikers namelijk per chat aangeven of ze de berichten wilden laten verdwijnen. Voortaan wordt het mogelijk om verdwijnende berichten als standaardoptie aan te vinken. Daarnaast kan de gebruiker ook kiezen uit verschillende termijnen: 24 uur, 7 dagen of 90 dagen. Wel kunnen gebruikers voor bepaalde chats nog steeds opteren om de berichten toch te bewaren. Voor groepschats is het degene die de chat aanmaakt die ervoor kan opteren om de berichten al dan niet te bewaren.
WhatsApp laat ten slotte nog weten dat de nieuwe functie optioneel is en geen impact heeft op al bestaande berichten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TikTok-video mag voortaan 10 minuten duren
TikTok verhoogt de maximumduur van video's op zijn platform tot 10 minuten. Dat bevestigde een woordvoerder van de video-app. -
PREMIUMTV
RECENSIE. ‘True Crime Belgium’: “Heftig, maar ook bescheiden”
-
internet59
Websites Russisch persagentschap en kranten tonen anti-Poetinboodschap na hack: “Over paar jaar zullen we leven zoals Noord-Korea”
De website van het Russische persagentschap TASS is aangevallen door hackers en toonde een anti-Poetinboodschap aan Russische burgers. “5.300 Russische soldaten gedood in Oekraïne in vier dagen. Meer dan in de Eerste Tsjetsjeense Oorlog (1994 -1996)”, viel er te lezen. Ook de websites van de kranten ‘Izvestia’ en ‘Kommersant’ zouden getroffen zijn. -
-
PREMIUM
Is de Find X5 Pro je geld waard? Onze techexpert: “Oppo wil tonen wat het kan, door de beste technologie in één elegante behuizing te stoppen”
-
Europa wil makers van ‘slimme’ apparaten verplichten data te delen
De Europese Commissie wil het gebruik bevorderen van de massa data die 'slimme' apparaten verzamelen door daarvoor betere regels te maken. Zo moet een autofabrikant de informatie die een auto met al zijn snufjes verzamelt op verzoek van de eigenaar delen met diens vaste garagebedrijf. -
Gouden Klassiekers
Hoe heb jij gepresteerd in de Gouden Klassiekers? Vijf conclusies na het openingsweekend
Het openingsweekend zit erop. Dat wil zeggen dat we de eerste twee speeldagen in de Gouden Klassiekers achter de kiezen hebben. Welke vijf conclusies kunnen we trekken na de Omloop en Kuurne-Brussel-Kuurne? Een overzicht. -
Meta: "Rusland beperkt toegang tot Facebook na onze weigering om factchecking te stoppen”
Rusland deelt vandaag mee dat het de toegang tot Facebook gedeeltelijk zal beperken, omdat het platform Russische media “censureert”. Het is de zoveelste keer dat Rusland stappen onderneemt tegen Amerikaanse socialemediaplatformen.