WhatsApp breidt mogelijkheden van verdwijnende berichten uit
WhatsApp zal gebruikers voortaan meer mogelijkheden geven over hoe lang bepaalde berichten blijven bestaan. De berichtendienst introduceerde vorig jaar al berichten die zichzelf verwijderen, maar nu krijgen gebruikers meer mogelijkheden over hoe lang die berichten mogen blijven bestaan. Dat kondigt de chatdienst aan in een blogpost.
WhatsApp introduceerde de mogelijkheid om berichten vanzelf te laten verdwijnen vorig jaar. In augustus 2021 kwam daar ook de mogelijkheid bij om foto’s en video’s na het bekijken te laten verdwijnen. Nu gaat de berichtendienst dus nog een stap verder.
Tot nog toe moesten gebruikers namelijk per chat aangeven of ze de berichten wilden laten verdwijnen. Voortaan wordt het mogelijk om verdwijnende berichten als standaardoptie aan te vinken. Daarnaast kan de gebruiker ook kiezen uit verschillende termijnen: 24 uur, 7 dagen of 90 dagen. Wel kunnen gebruikers voor bepaalde chats nog steeds opteren om de berichten toch te bewaren. Voor groepschats is het degene die de chat aanmaakt die ervoor kan opteren om de berichten al dan niet te bewaren.
WhatsApp laat ten slotte nog weten dat de nieuwe functie optioneel is en geen impact heeft op al bestaande berichten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
cyberoorlog Oekraïne
Onderzoekers: “Europese ambtenaren die Oekraïense vluchtelingen helpen doelwit van hackers”
Volgens cyberveiligheidsbedrijf Proofpoint probeert een natiestaat Europese ambtenaren te hacken om zo de hulp voor Oekraïense vluchtelingen te verstoren. Dat zouden ze doen aan hand van phishing. -
Mijntelco
Een internetabonnement heb je al vanaf 24,95 euro per maand: wanneer stap je best over?
Nu we weer meer op kantoor werken, daalt ons internetverbruik thuis, door het wegvallen van thuiswerk. Is dat een reden om je internetbundel aan te passen? Waar moet je op letten? En hoeveel kan je besparen? Mijntelco.be legt uit. -
internet59
Websites Russisch persagentschap en kranten tonen anti-Poetinboodschap na hack: “Over paar jaar zullen we leven zoals Noord-Korea”
De website van het Russische persagentschap TASS is aangevallen door hackers en toonde een anti-Poetinboodschap aan Russische burgers. “5.300 Russische soldaten gedood in Oekraïne in vier dagen. Meer dan in de Eerste Tsjetsjeense Oorlog (1994 -1996)”, viel er te lezen. Ook de websites van de kranten ‘Izvestia’ en ‘Kommersant’ zouden getroffen zijn. -
-
Belgische hackers leggen Russische sites plat: ook site Nord Stream 2 werkt niet meer
Een groep hackers - waaronder enkele Belgen - heeft aanvallen uitgevoerd uit wraak voor de inval in Oekraïne. Verschillende Russische websites waren gisteren en vannacht moeilijk of zelfs niet bereikbaar. Ook de site van de omstreden gaspijpleiding Nord Stream 2 die van Rusland naar Duitsland loopt, ligt plat. -
Mijnenergie
Levert jouw energieleverancier Russisch aardgas en wat wanneer Poetin de gaskraan dichtdraait?
De Russische inval in Oekraïne heeft ook een grote impact op de aardgasprijzen. Kan je weten of jouw energieleverancier Russisch gas verdeelt? En dreig je dan zonder te vallen wanneer president Poetin de gastoevoer naar Europa afsluit? Mijnenergie.be legt uit. -
PREMIUMTV
RECENSIE. ‘True Crime Belgium’: “Heftig, maar ook bescheiden”
-
sociale media
Instagram Reels-video's vanaf nu ook te bekijken op Facebook
Meta rolt vanaf vandaag de mogelijkheid uit om wereldwijd Reels te bekijken in de Facebook-app. De video’s die moeten concurreren met TikTok waren in ons land voorheen enkel beschikbaar op Instagram.