Netflix gaat shuffleknop introduceren voor kijkers met keuzestress
Netflix komt met een oplossing voor gebruikers die maar niet kunnen kiezen welke film of serie ze willen kijken: de shuffleknop. Met een druk op de knop kiest Netflix een titel die meteen kan worden afgespeeld.
Delen per e-mail
Het klinkt vast herkenbaar voor iedereen die gebruik maakt van Netflix. Het grote aanbod van de streamingdienst kan weleens voor heel wat keuzestress zorgen. Veel mensen raken er maar niet uit welke film of serie ze willen kijken. De shuffleknop van Netflix moet daaraan een eind maken.
Netflix schotelt via de shuffleknop een film of serie voor op basis van wat de gebruiker eerder heeft gekeken en welke titels de gebruiker zelf in de kijklijst heeft gezet. Netflix-topman Greg Peters zegt dat de functie is ontworpen “nadat mensen aan ons lieten weten helemaal niet meer te willen zoeken” naar een gepaste titel.
Er is nog geen officiële datum waarop de shuffleknop officieel wordt uitgerold in ons land, maar de COO maakte wel al bekend dat het allicht in de eerste helft van 2021 beschikbaar zal zijn voor alle gebruikers van Netflix. Welke naam de shufflefunctie krijgt, is voorlopig nog een geheim.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
Netflix passeert na coronajaar (onverwacht) grens van 200 miljoen abonnees
Netflix is de grens van 200 miljoen abonnees gepasseerd. De coronacrisis zorgt bij veel bedrijven voor grote problemen, maar het streamingsplatform plukt er juist de vruchten van. Door het virus moeten veel mensen noodgedwongen thuisblijven, waarvoor Netflix een uitkomst biedt. -
PREMIUM16
Betaal je niet te veel voor je internetabonnement? Wat zijn de grootste dataverbruikers? En hoe onbeperkt is 'onbeperkt internet'? Onze techexpert geeft advies
-
Congres VS gaat topmannen techbedrijven horen over desinformatie
Het Amerikaanse Congres gaat de topmannen van Facebook, Google en Twitter horen over de aanwezigheid van mis- en desinformatie op hun sociale mediaplatformen. Mark Zuckerberg (Facebook), Sundar Pichai (Google) en Jack Dorsey (Twitter) hebben toegezegd op 25 maart te getuigen voor twee commissies van het Congres. -
-
Heibel bij Google: alweer een onderzoeker ontslagen nadat deze kritiek had op werkwijze van het bedrijf
Google heeft het hoofd van zijn ethische onderzoeksteam voor kunstmatige intelligentie (AI) ontslagen. Margaret Mitchell had de afgelopen tijd felle kritiek geleverd op haar werkgever. Ze voerde campagne voor meer diversiteit bij Google en hekelde de censuur binnen het techconcern. -
Heb je een bouwvergunning nodig om een zwembad te plaatsen?
-
Wat moet ik doen met 100.000 euro aan spaargeld?
-
Energie
Dit zijn de grootste energieslurpers in uw huis
Een doorsnee Belgisch gezin betaalt jaarlijks meer dan 1.600 euro aan energie*. Wel 73,5 procent van onze verbruikte energie spenderen we aan de verwarming van onze woning. Enkel in Luxemburg ligt dat percentage nog hoger. Daartegenover staat dat we in verhouding weinig energie verbruiken om de woning te verkoelen en te koken. Mijnenergie.be ging na hoe u die kennis in uw voordeel omzet.
5 reacties
Eddy Crikemans
Danny Holdensrath
Jasper de Haseleer
HENDRIK WECKSELER
Gert Van Bunderen