Boeken beluisteren én notities nemen: dit zijn de nieuwste e-readers van Kobo
Volledig scherm
Boeken beluisteren én notities nemen: dit zijn de nieuwste e-readers van Kobo © ThinkStock

Getest: de nieuwe generatie e-readers van Kobo: "Je kan er boeken mee beluisteren én notities in nemen"

Hardware InfoHet Japanse Rakuten, één van de grootste spelers in de markt van de e-readers, presenteert twee nieuwe toestellen. De grootste vernieuwing is dat beide apparaten werken met bluetooth, waardoor er ook audioboeken mee beluisterd kunnen worden. Hardware Info testte de Kobo Libra 2 en de Kobo Sage.

  1. Waarom ‘The Artful Escape’ onze indiegame van het jaar is
    game of the year

    Waarom ‘The Artful Escape’ onze indiegame van het jaar is

    Een tweedimensionale rockopera over een singer-songwriter die langzaam maar zeker openbloeit tot een rockgod: dat is HLN’s keuze voor de beste indiegame van 2021 voor de Game of the Year-verkiezingen. The Artful Escape haalde de shortlist niet, maar dat neemt niet weg dat we hem met enige voorsprong de beste indiegame van het jaar vinden. En eigenlijk ook de beste game die tout court de afgelopen twaalf maanden verschenen is.
  2. Nederlandse Eerste Kamer roept overheid op geen grond te verkopen aan Facebook-moederbedrijf Meta

    Nederland­se Eerste Kamer roept overheid op geen grond te verkopen aan Fa­cebook-moederbe­drijf Meta

    De Eerste Kamer wil dat de Nederlandse overheid geen grond verkoopt aan Meta — moederbedrijf van Facebook, WhatsApp en Instagram — voor er een visie van de regering is voor ruimtelijke inrichting en datacenters. Daarover is een motie aangenomen in de Eerste Kamer. Meta wil zo’n 80 hectare grond van de Nederlandse overheid kopen in Zeewolde, een poldergemeente op een uurtje rijden van Amsterdam.
  3. Waarom ‘Deathloop’ onze game van het jaar is
    game of the year

    Waarom ‘Deathloop’ onze game van het jaar is

    Er waren véél redenen om aan te nemen dat het niet goedkwam met Deathloop. Dat idee van een tijdlus, om maar één ding te noemen, dat bij heel wat spelers meteen aan die gevreesde, aartsmoeilijke roguelikes doet denken. Maar toen dat dik bleek mee te vallen, en we bovendien werden blootgesteld aan de onweerstaanbare charme van deze firstperson-actiegame, wisten we eigenlijk eind september al dat Deathloop moeilijk te kloppen zou worden. Wat dus ook niet is gebeurd: HLN’s welverdiende GOTY-trofee gaat naar deze tijdloze klepper.

iHLN