REUTERS
Volledig scherm
© REUTERS

“Apple schroeft productie iPad terug om iPhone 13 te maken”

Apple heeft zijn productie van de iPad noodgedwongen moeten terugschroeven om zo meer onderdelen over te houden voor de productie van de iPhone 13. Dat meldt het Japanse zakenblad Nikkei op basis van bronnen. Het blad schrijft dat het Amerikaanse techconcern harder wordt geraakt door het wereldwijde chiptekort dan eerder gedacht.

  1. Ex-medewerkster Apple verrast op TikTok met weinig bekende maar handige tips voor iPhone

    Ex-medewerk­ster Apple verrast op TikTok met weinig bekende maar handige tips voor iPhone

    De Canadese Sabrina Badin heeft bij de klantendienst van Apple gewerkt en heeft wel wat kaas gegeten van de mogelijkheden die iPhones en andere producten van het bedrijf bieden. Ze deelt haar handige tips op TikTok en verrast er soms zelfs doorwinterde gebruikers mee. Ze heeft inmiddels meer dan 41.000 volgers en haar fanbase blijft nog groeien. We pikken er enkele van haar interessante handigheidjes uit.
  2. Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”
    Hardware Info

    Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”

    Wanneer het meest waardevolle bedrijf ter wereld met een nieuwe versie van haar slimme horloge komt, kijken techjournalisten reikhalzend uit naar het moment waarop ze het toestel zelf mogen beoordelen. Frank Everaardt, hoofdredacteur bij Hardware Info, is een van hen. Hij testte de Apple Watch 7. Is deze smartwatch een aankoop waard? En hoe vernieuwend is dit horloge ten opzichte van zijn voorgangers?

iHLN