HOE ZOU HET NOG ZIJN MET... landbouwer Marc (55), die 30 jaar na Jambers opnieuw de liefde in de Filipijnen vond: “Als mijn vader er niet meer is, trek ik misschien wel voorgoed naar ginder”
ZillebekeZijn ogen fonkelen als hij ons een foto toont van Rechiel (39). Landbouwer Marc Martain (55) uit Zillebeke is opnieuw verliefd. Hij is net thuis van een onvergetelijke maand op de Filipijnen en kijkt nu al reikhalzend uit naar een nieuwe trip, in september. “Al is het niet allemaal rozengeur en maneschijn momenteel”, zucht de West-Vlaming. “Mijn vader is slecht te been en takelt af. En dan is er nog die vervelende rechtzaak rond milieuvervuiling. Rechiel doet me die ellende vergeten, al is er ook één grote ‘maar’...”
Jaren geleden slopen ze het collectieve geheugen van de Vlamingen binnen. Wij zochten enkele opvallende figuren uit mediawereld en showbizz weer op. Lees meer in ons dossier.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
Van ‘Queer Eye’ tot ‘Queer as Folk’: met deze titels kijkt u helemaal Pride-proof
Brussel hing in mei al trots de vlaggen uit, de rest van de wereld volgde in juni en in augustus beleeft de Scheldestad met ‘Antwerp Pride’ traditioneel haar LGBTQ+-hoogmis. Maar een 15-jarige jubileum-editie met alle toeters, bellen, binders en pailletten is niet compleet zonder een even kleurrijk en inclusief tv-lijstje. Want ook vanop de bank kunt u zich vergapen aan op en top queer reeksen die beroeren, ontroeren, entertainen en informeren. Dat de optocht niet zomaar een bandeloos feestje is, maar begon als een opstand voor gelijke rechten en vrijheden leert u in de documentairereeks ‘Pride’ op Disney+. Waarna shows als ‘Queer as Folk’ op STARZPLAY, ‘Our Flag Means Death’ op Streamz en ‘It’s a Sin’ op VRT NU u met een lach en een traan de mensen achter het acroniem tonen. -
Ieper
Groenpark IVVO in Ieper tijdelijk gesloten
Vanwege de aanhoudende droogte blijft het groenpark aan de Bargiestraat in Ieper vandaag vrijdag en morgen zaterdag uitzonderlijk gesloten. -
PREMIUMPoperinge
Emiel (11) mag tijdens zijn eerste concert meteen opblaasbootje in met drummer Rammstein: “Ik zal weten wat te vertellen op school!”
-
-
Diksmuide
Voorbereiding aanleg rotonde Kaaskerkestraat start volgende week
Dinsdag 16 augustus start de aannemer met de voorbereidende werken naast de weg voor de aanleg van een rotonde in de Kaaskerkestraat in Diksmuide. Dat kadert in de verdere aanleg van de zuidwestelijke omleidingsweg. Grote hinder wordt er pas verwacht vanaf november. -
Houthulst
Klerken Kerremesse komt eraan dit weekend: van kubbtornooi tot zeepkistenrace
De ‘60 uren van Klerken Kerremesse’ wordt nu al een zonnige editie met muziek, ambiance en de zeepkistenrace. -
Zot van je handtas in suède? Met deze praktische onderhoudstips hou je ze in topvorm
Geen handtas die meer vakantie-en festivalvibes uitstraalt dat een exemplaar in suède. Helaas is deze topfavoriet veel kwetsbaarder dan andere soorten leder. Suède is nogal gevoelig voor regen en voor vlekken. Enkele tips om je handtas jarenlang mooi te houden. -
Mijntelco
Tv, internet, mobiel én vaste lijn voor 48 euro per maand: dit zijn de goedkoopste telecombundels
64 procent van de Belgen heeft een telecombundel. De meesten kiezen voor een bundel die zowel vast internet, vaste telefonie, televisie en mobiele diensten omvat. Dat blijkt uit het meest recente cijferrapport van telecomwaakhond BIPT. Welke ‘4-play bundel’ is het goedkoopst? En welke bundel neem je best als je geen nood hebt aan televisie of vaste lijn? Mijntelco.be zoekt het uit.