Katleen Deprez van atelier Kadeo in Gits ontving het Handmade in Belgium-label van Willem Verfaillie van Unizo Midden West-Vlaanderen.
Volledig scherm
Katleen Deprez van atelier Kadeo in Gits ontving het Handmade in Belgium-label van Willem Verfaillie van Unizo Midden West-Vlaanderen. © Sam Vanacker

Keramiekatelier Kadeo krijgt ‘Handmade In Belgium’-label van Unizo

GitsIn keramiekatelier Kadeo in Gits prijkt voortaan een ‘Handmade In Belgium’-label. Het atelier van Katleen Deprez in Bergdal is gespecialiseerd in de ambachtelijke creatie van borden, tassen en schalen, maar ook urnen worden er heel vaak gemaakt. “Het is belangrijk dat een urne een eigentijds decoratiestuk is dat past in het interieur”, zegt Katleen.

  1. D-day voor Ventilus en West-Vlaanderen: 6 vragen over de belangrijke stroomkabel van 82 kilometer voor u beantwoord
    PREMIUM

    D-day voor Ventilus en West-Vlaanderen: 6 vragen over de belangrij­ke stroomka­bel van 82 kilometer voor u beantwoord

    West-Vlaanderen houdt de adem in, want vrijdag legt de Vlaamse regering wellicht het tracé van de Ventilushoogspanningslijn definitief vast. Eerder deze week lekte al uit dat slechts 80 gezinnen zouden getroffen worden en dat in Ardooie, Zedelgem en Torhout de lijn ondergronds zou gaan, maar dat werd in de drie gemeenten niet op gejuich onthaald. We leggen alle kaarten nog even op tafel. Kan Ventilus ondergronds? En wat als er nog meer windmolenparken bijkomen op zee?
    Roeselare
  2. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    9

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.