Reginald 'Jerry' Jooren met zijn jackfruit.
Volledig scherm
Reginald 'Jerry' Jooren met zijn jackfruit. © RV/Vertommen

Stukje fruit? Jerry telde 199 euro neer voor gigantische jackfruit bij AD Delhaize

Holsbeek/LaakdalAfgelopen week stond Delhaize Holsbeek op zijn kop, toen uitbater Inga Lambregts (55) er besloot jackfruit in de toonbank te leggen: een flinke knaap van 13 kilogram met een prijskaartje van liefst 199 euro. Een koper verwachtte Lambrechts voor haar “specialleke” niet meteen te vinden, maar dat was dan buiten Reginald  ‘Jerry’ Jooren (62) gerekend. “Er waren nog geïnteresseerden? Dan heb ik echt geluk gehad.”

12 reacties

  • Marleen Grauls

    1 jaar geleden
    @George en Marianne. Er is wel degelijk verse Durian te verkrijgen in België in de betere Thaise winkels. Zaventem, Brussel, Oostende etc
  • Marianne Van den Lemmer

    1 jaar geleden
    De lekkerste die ik ooit heb gegeten was de oranje versie. Overheerlijk. Kostte in Thailand zo'n 30 Euro. Maar 1 keer gevonden. En nee, durian - de stinkvrucht - zal niet snel naar hier komen, want de vliegtuigmaatschappijen weigeren die te vervoeren.
  • Linda Heintjens

    1 jaar geleden
    Heb het zelf gebruikt, als vleesvervanger in een stoofgerecht! Lekker!
  • Zineb Ben Sellam

    1 jaar geleden
    Je kan het vinden bij de aziatische winkels, china town in Antwerpen. En een Indiër in de carnotstraat Antwerpen verkoopt het ook.. En vele goedkoper!
  • Emma Wagemaekets

    1 jaar geleden
    Hebben het fruit gezien aan de bomen op Cebu een eiland van de Fillipijnen.