De voorstelling gaat door in het Buurthuis, maar het publiek zal wel iets jonger zijn.
Volledig scherm
De voorstelling gaat door in het Buurthuis, maar het publiek zal wel iets jonger zijn. © Vertommen

Junior Holsbeek Sessie met Sol de Mol gaat door op 2 februari

HolsbeekNu woensdag hebben de kinderen het voor het zeggen tijdens de Holsbeek Sessies. Op 2 februari strijkt Poppentheater Wortel neer in het Buurthuis in Nieuwrode met Sol de Mol. De voorstelling is een onderdeel van de allereerste Junior Holsbeek Sessies, het kleine broertje van het culturele evenement dat we ondertussen al kennen.

  1. Het invoeren van een wachtwoord maakt je netwerk kwetsbaarder: waarom de klassieke kabel nog steeds de moeite waard is
    Mijntelco

    Het invoeren van een wachtwoord maakt je netwerk kwetsbaar­der: waarom de klassieke kabel nog steeds de moeite waard is

    Elke woning heeft tegenwoordig een eigen draadloos wifinetwerk, waarmee de meeste apparaten verbonden zijn. Logisch ook, want het scheelt heel wat gedoe met kabels, waardoor je met je apparaat kan gaan en staan waar je wil. Maar dat hoeft niet noodzakelijk met élk apparaat mogelijk te zijn. Bovendien biedt een verbinding via de klassieke ethernetkabel ook enkele voordelen. Mijntelco.be overloopt ze.
  2. Sterke daling afval en zwerfvuil op carpool- en snelwegparkings in Vlaams-Brabant
    3

    Sterke daling afval en zwerfvuil op carpool- en snelwegpar­kings in Vlaams-Bra­bant

    De afgelopen drie jaar is de hoeveelheid afval en zwerfvuil op parkings langs autosnelwegen, carpoolplaatsen en gewestwegen fors gedaald. “Een gevolg van het strengere handhavingsbeleid en de goede samenwerking met lokale besturen en de wegpolitie”, klinkt het. Om de strijd tegen zwerfvuil verder te zetten zal het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) zich in de toekomst concentreren op de parkings waar het meeste afval wordt achtergelaten. Dit blijkt uit een parlementaire vraag van Vlaams Volksvertegenwoordiger Inez De Coninck (N-VA) aan Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare werken Lydia Peeters (Open VLD).
    Rotselaar, Leuven