Te koop: containervrachtwagen met 150.000 km op de teller
HoegaardenHet Lokaal bestuur Hoegaarden gaat over tot de verkoop van een vrachtwagen via openbare verkoop.Het gaat om een containervrachtwagen Mercedes type E1927 met eerste ingebruikname op 4 december 1998 en een kilometerstand van circa 150.000 kilometer.
Het voertuig heeft 2 assen, een MTM van 19.000kg, sleep van 44.000kg, Euro II-motor. Het voertuig kan bezichtigd worden op werkdagen tussen 8u en 16u op afspraak.
Geïnteresseerden kunnen hun bod, via dit formulier, onder gesloten omslag en met vermelding ‘bod verkoop Mercedes’ overmaken aan de technische dienst gemeente Hoegaarden tav Elke Vandeplas, Gemeenteplein 1 te 3320 Hoegaarden, uiterlijk op woensdag 2 februari om 10u.
De toewijzing zal gebeuren aan de hoogste bieder. Indien de biedingen onaanvaardbaar laag zouden bevonden worden door het College van burgemeester en schepenen behoudt deze zich het recht de verkoop niet te laten doorgaan.
De voertuigen dienen door de koper afgehaald te worden binnen de twee weken na de schriftelijke toewijzing en betaling dient te gebeuren voor afhaling.
Voor een afspraak voor bezichtiging of meer informatie kan u contact nemen met de technische dienst met Eric Boffé op het nummer 0486/04 67 43 of via mail naar loods.depolder@gemhoegaarden.be .
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Bloeiend Hageland startschot toeristisch seizoen : “In volle pracht genieten van lente”
Toerisme Vlaams-Brabant organiseert in de maanden april en mei B(l)oeiend Hageland, een bloesemcampagne die de lente inluidt. Toerisme Vlaams-Brabant zet, samen met 14 bloesemgemeenten, in op prachtige wandelingen in het glooiende landschap en tevens een fietsaanbod met eet- en drankadressen onderweg voor de Bourgondiërs onder ons.Hoegaarden -
Gouden Formule 16
Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen
Max Verstappen strandde in de GP van Saudi-Arabië na een knappe inhaalrace op de tweede plaats. Enkel ploegmaat Sergio Pérez bleef uit zijn greep. Had jij dit voorspeld? Ga dan nu aan de slag voor de volgende GP in Australië en de rest van het seizoen: met de Gouden Formule 1 kan jij immers het beste raceteam samenstellen en zo kans maken op de hoofdprijs van maar liefst 4.000 euro. -
PREMIUM
Kinderclown en zelfverklaard ‘bedplascoach’ veroordeeld tot 18 maanden cel nadat hij 10-jarige onder hypnose betastte
Een voormalige kinderclown uit Dendermonde is in de rechtbank in Leuven veroordeeld tot achttien maanden gevangenisstraf voor het aanranden van een 10-jarige uit Boutersem. De vijftiger, verpleger van opleiding, bood zijn diensten aan als zelfverklaard bedplascoach, maar misbruikte het slachtoffer tijdens verschillende sessies. Voor gelijkaardige feiten kreeg Bart C. in beroep recent nog vier jaar cel. Of hoe met een hoverboard wel érg veel schade kan berokkend worden.Boutersem -
-
PREMIUM
Vrienden ontwikkelen explosief drankje “The Bomb” : “Een Mind-Blowing gin met driemaal zoveel jeneverbessen en zoveel meer....”
Bregt Langendries (32) en Laurent Marchal (31) zijn al vrienden sinds hun prille jeugdjaren. De ene is werkzaam in de chemische sector, de andere in de IT. Heel uiteenlopend dus. Maar gelukkig hebben ze wel gezamelijke passies zoals eten en drinken en hun humor is nooit ver weg. Met al deze ingrediënten ontwikkelde het duo een gin. Uiteraard geen “gewone gin”, maar eentje met een totaalbeleving? Wat? Jawel, niets is aan het toeval overgelaten. Van smaak, ontwerp van de fles tot een eigen song, game of NFC-tag....Tienen -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback. -
TV
STREAMINGTIP. ‘True Crime Belgium: Rijk, Dood & Opgelicht’
Geen genre dat de laatste jaren zo populair is als true crime. Dat is ook Streamz niet ontgaan. Zij brengen in ‘True Crime Belgium’ - waarin de meest schokkende en spraakmakende misdaden van ons land worden belicht - nu het relaas van oplichter Christian Fobe, die twee van z’n slachtoffers van het leven beroofd. -
Invalsweg afgesloten ter hoogte van Geteweg
Van maandag 27 maart tot en met zaterdag 1 april wordt de Invalsweg N29 ter hoogte van het kruispunt met de Getestraat afgesloten voor het aanbrengen van een nieuwe asfaltlaag. Deze werken gebeuren in opdracht van het Agentschap Wegen en Verkeer.Tienen