Vaccinatiecentra Eerstelijnszone Middenkempen zoeken medewerkers: “Zowel medisch personeel als mensen die bezoekers kunnen begeleiden”
Eerstelijnszone MiddenkempenVoor de vaccinatiecentra in Grobbendonk en Tielen is men op zoek naar allerlei medewerkers. Gaande van artsen tot stewards en onthaalmedewerkers. Momenteel wordt er volop werk gemaakt van de opbouw en inrichting van beide centra. Kandidaten kunnen zich melden via deze link.
Delen per e-mail
Nu sinds kort de twee locaties van de vaccinatiecentra in de Eerstelijnszone Middenkempen bekend zijn gaat men in de zone op zoek naar helpende handen. Eerstelijnszone Middenkempen omvat de gemeentes Herentals, Herenthout, Grobbendonk, Vorselaar, Olen, Lille en Kasterlee. De twee plaatsen waar men terecht zal kunnen voor vaccinaties bevinden zich op het militair domein Den Troon in Grobbendonk en in sporthal Tielenhei in Tielen bij Kasterlee. De zeven gemeenten bereiden zich nu volop voor op het inrichten van deze locaties. De vaccinatiecentra moeten klaar zijn tegen half februari, zodat er ten laatste begin maart gestart kan worden met vaccineren.
Vrijwilligers
“Om de vaccins te kunnen toedienen en alles vlot te laten verlopen, hebben we natuurlijk veel helpende handen nodig”, klinkt het bij Herentals’ burgemeester Mien Van Olmen (CD&V). “We zoeken zowel medisch personeel als mensen die willen helpen met het begeleiden van bezoekers.” Geïnteresseerden kunnen zich via deze link opgeven als vrijwilliger. Je gegevens worden enkel en alleen gebruikt in functie van de vaccinatiecentra en worden verder niet gedeeld. Na afloop zullen je gegevens dan ook verwijderd worden.
Allerhande functies
Eerstelijnszone Middenkempen zoekt medisch geschoold personeel zoals artsen, verpleegkundigen en apothekers, maar ook mensen die zich willen inzetten als steward, onthaalmedewerker, callcenter medewerker of tal van andere functies zijn van harte welkom. De vaccinatiecentra in ons land openen van februari tot ongeveer eind oktober 2021. In het onlineformulier geef je aan wanneer je beschikbaar bent. De vaccinatiecentra zijn zeven op zeven geopend voor bezoekers. Tevens is het mogelijk aan te duiden welk vaccinatiecentrum je voorkeur draagt. Voor vragen over de vaccinaties kan men terecht bij Vaccinatie@elzmiddenkempen.be.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Geel/Herentals
Vrouw beschuldigt collega van aanranding op de werkvloer, maar moet uiteindelijk zelf voor rechter verschijnen
De rechtbank in Turnhout heeft een werkneemster van een voedingsbedrijf in Herentals vrijgesproken voor laster. Ze stond daarvoor terecht nadat ze beweerde dat een collega in haar borsten had geknepen. -
Energie
Voor sommige mensen wordt de energiefactuur weer iets duurder
Hebt u ook al gemerkt dat uw energiefactuur sinds 1 januari duurder uitvalt? Daar zijn twee mogelijke redenen voor: de windmolenparken op zee en de afschaffing van de regeling met de terugdraaiende teller. Mijnenergie.be bekijkt hoe dat effect heeft op uw rekening. -
Herentals
Woning brandt volledig uit: bewoner afgevoerd naar Stuivenbergziekenhuis
In de Servaas Daemsstraat in Noorderwijk heeft afgelopen nacht een zware, uitslaande brand gewoed. De woning brandde volledig uit en de 57-jarige bewoner D.V. werd afgevoerd naar het Stuivenbergziekenhuis te Antwerpen. Zijn hond overleefde de brand niet. -
-
Herenthout
Ondanks hoge cijfers geen paniek: “Op de corona-kaart kleuren we donkerrood. Een gevolg van de uitbraak bij gemeenteschool Klim-op”
De afgelopen dagen was er in Herenthout heel wat bezorgdheid rondom het hoge aantal besmettingen in het dorp. Op de kaart van de coronabesmettingen kleurt Herenthout sinds kort donkerrood. “Ondanks deze cijfers is er echter geen reden tot paniek”, klinkt het bij het lokale bestuur. -
Herenthout
Doneer luiers bij Huis van het Kind en maak kans op een gemeentelijke cadeaubon
Sinds begin vorig jaar is Huis van het Kind in Herenthout gestart met het inzamelen van luiers via de luierboxen en het samenstellen van luierpakketten voor kwetsbare gezinnen. Wie in maart een luierpakket doneert, maakt kans op een gemeentelijke cadeaubon ter waarde van 15 euro. -
PREMIUM64
8 uur per dag je laptop aan, 3 kopjes koffie, een kwartiertje telefoneren en de verwarming: zoveel betaal je extra op je energiefactuur door telewerk
-
Voetbal Eerste klasse B
Eerste goal Yentl Van Genechten levert Lierse geen punten op: “We hadden nochtans het gevoel dat we iets konden rapen in Lommel”
Yentl Van Genechten (20) scoorde zondagavond in Lommel het eerste doelpunt in zijn profcarrière, maar jammer genoeg voor hem leverde die treffer Lierse geen punten op (2-1-verlies). “We hadden alweer het gevoel dat er iets te rapen viel. Er telkens net naast grijpen is behoorlijk frustrerend”, geeft Van Genechten aan.