Limburgse gedelegeerd bestuurder Bart Lodewyckx van UNIZO (uiterst rechts op de foto) geeft op sociale media toe een inschattingsfout gemaakt te hebben na de ongelukkige foto van Wouter Beke met online bedrijf Farmaline.
Volledig scherm
Limburgse gedelegeerd bestuurder Bart Lodewyckx van UNIZO (uiterst rechts op de foto) geeft op sociale media toe een inschattingsfout gemaakt te hebben na de ongelukkige foto van Wouter Beke met online bedrijf Farmaline. © RV

UNIZO-topman Bart Lodewyckx na ‘foute’ foto met Farmaline: “Wij hebben een inschattingsfout gemaakt waarvoor uitgebreide excuses”

Limburgse gedelegeerd bestuurder Bart Lodewyckx van UNIZO geeft op sociale media toe een inschattingsfout gemaakt te hebben met de ongelukkige foto van Vlaams minister Wouter Beke met online bedrijf Farmaline. “Dat we dit gesprek met Farmaline gevoerd en gecommuniceerd hebben op de Dag van de Ondernemer, valt misschien te betreuren.”

0 reacties