Mysterie: arbeiders vinden levenloos lichaam op bouwwerf
Op een bouwwerf voor appartementen aan de Maastrichtersteenweg in Hasselt hebben arbeiders maandagochtend het levenloze lichaam van een man gevonden. Het slachtoffer lag met een ernstige hoofdwonde op het gelijkvloers. Niemand in de buurt had eerder iets verdacht opgemerkt. Speurders kwamen maandag op vraag van het Parket Limburg ter plaatse voor een uitgebreid onderzoek.
Zeven arbeiders van een bouwbedrijf uit Zutendaal keerden maandag na het kerstverlof weer terug naar hun bouwwerf. Toen ze omstreeks zeven uur de dranghekken opzij duwden, deden ze al snel een gruwelijke ontdekking in het gebouw. Ze zagen een man roerloos liggen op het beton van de gelijkvloerse verdieping. Meteen sloegen ze alarm bij de hulpdiensten, maar de toegesnelde mug-arts kon niet meer dat het overlijden van de man vaststellen. Het lijkt erop dat hij al een hele poos op die plek gelegen had.
Meteen snelde ook de lokale politie Limburg Regio Hoofdstad ter plaatse. Die liet de hele werf voorlopig afsluiten, waardoor de arbeiders terug naar huis moesten. Wel lieten ze eerst allemaal hun voetafdruk nemen, zodat de politie eventuele vreemde voetsporen op het terrein nog kon identificeren. Bizar genoeg vonden de speurders op het eerste verdiep nog een jas die niet meteen toegewezen kon worden aan iemand van de werf. Achteraan was vermoedelijk zelfs een ladder verplaatst, wat er op lijkt dat iemand een vluchtroute had klaar gezet. Het slachtoffer zelf had duidelijk een ernstige hoofdwonde opgelopen.
Of de man op de werf een dodelijk val gemaakt had, is evenwel nog niet zeker. Het Parket Limburg wou voorlopig nog niet verder communiceren over de zaak. “We kunnen enkel bevestigen dat er een lichaam gevonden werd”, zo liet woordvoerder Jeroen Swijsen weten. “Dat maakt nu uiteraard voorwerp uit van een verder onderzoek. Er moet nog heel wat gebeuren en zo lang kunnen we niet communiceren.” Een wetsarts van het Universitair Ziekenhuis uit Leuven kwam maandagochtend wel nog ter plaatse om het lichaam van de man te onderzoeken. De werf zelf bleef de hele dag afgesloten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
RESTOTIP. Alice’s Garden aan het Molenvijverpark: “Van yogasessies tot live cooking, hier kunnen we naar hartenlust experimenteren”
Genk -
Nederlander wordt geïnterneerd voor stalking van psychotherapeute: “Ze durft niet meer buiten te komen”
De Hasseltse correctionele rechtbank heeft de internering bevolen van een 62-jarige Nederlander uit Deventer, die momenteel in de gevangenis zit. Hij stond terecht voor het hardnekkig stalken van een Limburgse psychotherapeute. “De man heeft een egocentrische, narcistische en antisociale persoonlijkheid”, aldus de aanklager.Hasselt -
Mijnenergie
Elk zonnepaneel een eigen omvormer? Dit zijn de voor- en nadelen
Zonnepanelen hebben logischerwijze nood aan voldoende zonlicht. De schaduw van een hoge boom of aanpalend gebouw beïnvloeden het rendement op negatieve wijze. De oplossing bestaat erin om niet te kiezen voor één centrale omvormer, maar te opteren voor micro-omvormers per paneel. Al kent dat systeem ook minpunten. Sectorfederatie ODE maakt voor Mijnenergie.be de afweging. -
-
PREMIUM
Aperoboxen, verrassingsdozen of gewoon een lekker flesje: Truiense wijnhandel introduceert slimme wijnautomaat
Sint-Truiden -
Chefs laten je ‘Büfkes Pruuve’ op koopzondag in Tongeren
In Tongeren is er op 4 juni weer een koopzondag én laten enkele lokale restaurantuitbaters iedereen proeven van topgastronomie.Tongeren -
“Hij is blijven wachten op mij”: na twee dagen zoeken is valkenier Daniel herenigd met zijn steenarend
“Mijn steenarend is door omstandigheden los geraakt van zijn blok en zonder zender gaan vliegen.” Het is met dat bericht dat valkenier Daniel Smets zondag op Facebook een oproep deed, in de hoop om zo snel mogelijk zijn vogel terug te vinden. Na twee dagen zoeken blijkt dat nu ook gelukt te zijn. “Ik heb hem zelf gevonden.”Sint-Truiden -
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer