‘Win je zaak’ uit de startblokken: beginnende ondernemers kunnen zich inschrijven
HalleDe actie ‘Win je zaak’ waarmee de stad Halle beginnende ondernemers aan een eigen zaak wil helpen schiet uit de startblokken.
Kandidaten kunnen zich inschrijven via deze link en dat tot en met 31 maart. “Bij de inschrijving dien je een uitgewerkt businessplan indienen”, laat de stad weten. “Een van de voorwaarden om deel te nemen is dat je beschikt over een startkapitaal van minimum 6.600 euro. Na een eerste selectieronde worden de geselecteerde ondernemers uitgenodigd om hun businessplan kort voor te stellen aan een jury, die bestaat uit afgevaardigden van de stad, Verenigde Handelaars Halle, Unizo, provincie Vlaams-Brabant en de leegstandsmanager.”
Gratis huur
Begin deze zomer krijgen de drie winnaars de sleutel van hun pand, om dan enkele maanden later in het najaar de deuren te openen. Bij de opstart kunnen ze rekenen op één jaar gratis huur. Openingspubliciteit ter waarde van 1.000 euro, een inrichtingssubsidie van 3.000 euro en startersbegeleiding van UNIZO ter waarde van 2.000 euro. De begeleiding door UNIZO is wel een verplichting en er moet gewerkt worden met een open boekhouding.
De actie is één van de initiatieven om de leegstand in de stad aan te pakken en beginnende ondernemers de kans te geven om een eigen zaak op te richten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
-
PREMIUMVoetbal jupiler pro league
Ex-Unionspeler Yves Buelinckx kijkt uit naar ontknoping van competitie: “Union heeft mentaal voordeel”
Pakweg dertig jaar geleden was Yves Buelinckx (50) een vaste naam in de plakboeken van Panini. Het actieve voetbal heeft de Hallenaar acht jaar geleden vaarwel gezegd. De atletiek slorpt vandaag zijn vrije tijd op. Het voetbal volgt hij op iets grotere afstand. Als ex-speler van Union en Club Brugge is het enthousiasme helemaal terug. -
Spaargids.be
Is een termijnrekening opnieuw interessant? Dit zijn de verschillen met een gewone spaarrekening
Zijn termijnrekeningen weer interessant geworden nu Santander Consumer Bank en Izola Bank de rente hebben opgetrokken? Aan welke voorwaarden zijn ze verbonden? En brengen ze meer op dan het klassieke spaarboekje? Spaargids.be zoekt het voor je uit. -
-
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
-
PREMIUM
Van een picknick tot karten: met deze 7 cadeaus verras jij je papa op Vaderdag in Brussel, de Rand en het Pajottenland
Op zondag 11 juni is het Vaderdag. Dat betekent dat het weer tijd is om je papa in de watten te leggen. Heb jij nog geen idee wat je je vader cadeau wil doen? Dan helpen we je met deze tips op weg. Van een escaperoom in Meise tot een biermuseum in Schaarbeek: met deze cadeaus verras jij je papa in Brussel, de Rand en het Pajottenland. -
Winkeldief aan de haal met proefmodel
Een Oekraïense winkeldief riskeert 9 maanden cel.Sint-Pieters-Leeuw -
Schrijf je nu in voor ‘De Leukste Zomerbar’ van HLN