Kristof Coppens (uiterst links) met naast hem Mengos Argiris en Spiros Xytiris, Jens Verbeken, Roel Vandekerkhove en Fragiskos Dandoulakis.
Volledig scherm
Kristof Coppens (uiterst links) met naast hem Mengos Argiris en Spiros Xytiris, Jens Verbeken, Roel Vandekerkhove en Fragiskos Dandoulakis. © Repro CVHN

Griekse chefs op stage in Apriori

  1. Een grote batterij moet je minder snel vervangen: zo kies je een e-bike op jouw maat
    HLN Shop

    Een grote batterij moet je minder snel vervangen: zo kies je een e-bike op jouw maat

    De e-bike is hét ideale vervoermiddel voor velen: met een elektrische fiets omzeil je immers hoge brandstofprijzen enerzijds en overbrug je vlot lange afstanden anderzijds. Zo'n toestel is bovendien maar liefst 50 keer minder belastend voor het milieu dan een auto. Maar hoe pik je jouw ultieme exemplaar uit het erg ruime aanbod? HLN Shop helpt je - letterlijk en figuurlijk - op weg in vier handige punten.
  2. KIJK. ‘Mieke de duif’ en Lucie (66) zijn al bijna jaar beste maatjes: “Op een dag legde ze een ei in onze zetel”
    PREMIUM

    KIJK. ‘Mieke de duif’ en Lucie (66) zijn al bijna jaar beste maatjes: “Op een dag legde ze een ei in onze zetel”

    Kan een duif verliefd worden op een mens? ‘Zijt ge zot?’, zou Lucie Buyl (66) uit Baardegem geantwoord hebben, mocht je het haar vroeger gevraagd hebben. Midden in een hittegolf verzorgde ze vorig jaar een uitgeputte duif en sindsdien denkt ze er toch een beetje anders over. ‘Mieke de duif’ legt al eens een ei in de zetel, is een tikkeltje verslaafd aan bloemkool én denkt op de koop toe dat Lucie haar partner is. “Hier is een goeie verklaring voor”, zegt Natuurpunt-vogelexpert Rik De Baere.
    Aalst