CD&V dient bezwaar in tegen vergunning nieuwe vleugel gemeentehuis
grimbergenCD&V gaat beroep aantekenen tegen de komst van de nieuwe vleugel aan het gemeentehuis. “Zo’n groot gebouw inplanten in het centrum, dat kan gewoon niet. Daarnaast zijn wij er nog steeds niet voor te vinden om alle dienstverlening, zijnde zowel de Bib als het Sociaal Huis, weg te trekken uit Strombeek-Bever.”
De bekendmaking van de vergunning voor de bouw van de nieuwe vleugel aan het gemeentehuis hangt een maand uit. Nog tot 7 mei kunnen mensen in beroep gaan. Het is dan aan de bestendige deputatie om de bezwaarschriften te bestuderen en de vergunning al dan niet te verlenen.
“Om een zo correct mogelijk dossier in te dienen, onderzoeken we momenteel nog welke concrete punten we zullen aankaarten. We denken aan bouwlagen, perceelsgrenzen en het grote volume van het gebouw. Vooral dat is buiten proportie. Ook de omgeving is daar niet op afgestemd. Denk aan mobiliteit. Dit project zal tal van extra autobewegingen in het centrum met zich meebrengen en er rijdt zelfs geen bus tot voor het gemeentehuis. Ook de afbraak van de jongensschool is bij ons een doorn in het oog. Al deze zaken maken dat het voor ons geen geschikte locatie is om zo’n groot gebouw neer te poten”, aldus CD&V bij monde van fractieleider Jelle De Wilde.
Hogerop
Na de beslissing van de bestendige deputatie is er ook nog beroep mogelijk bij de Raad voor Vergunningsbetwistingen. “Kortom, we zullen ons niet zomaar neerleggen bij dit volumineuze ontwerp”.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Cultuurcentrum Het Bolwerk stelt nieuwe seizoen voor: ticketverkoop start op 10 juni
Vilvoorde -
PREMIUM
DE OUDSTE BELGEN. Maria (103) woont nog alleen thuis: “Mijn man heeft een bak bier verdiend aan onze relatie. En dat terwijl ik zelf geen bier drink”
Wat was vroeger beter? Welk advies moet de jeugd krijgen? En wat is het geheim om zo oud te worden? Wij vragen het elke week aan de oudste inwoner van een dorp of stad in Vlaanderen, in onze nieuwe reeks ‘De Oudste Belgen’. Vandaag houden we halt in de gezellige woonkamer van Maria Maerevoet (103) in Zemst. Trouwen deed ze in de oorlog, maar een jaar na dat huwelijksfeest woonde ze alweer bij haar ouders. “Mijn man? Die heb ik pas anderhalf jaar later teruggezien.”Hofstade -
Nonchalant en een beetje vintage: topmodel Bella Hadid (26) zweert bij dit type handtas
Bella Hadid is een van de grootste trendsetters van ’t moment. Wat zij draagt, wordt gekopieerd. En ja, het topmodel houdt ook van het betere handtassenwerk. Haar ultieme favoriet? De nonchalante slouchy tas. Hét perfecte accessoire om een chique outfit draagbaar te maken of een casual look extra punch te geven. Imiteer haar look met deze vijftien betaalbare tassen. -
-
Independer
Tot wel 500 euro duurder: waarom kost het meer om een cabrio te verzekeren? En hoe druk je tóch de prijs?
-
Metro 3 : Brusselse regering vraagt federale overheid om bijdrage te verhogen
De Brusselse regering gaat de federale overheid vragen of ze haar bijdrage voor de geplande werken aan het metro 3-project in de hoofdstad kan verhogen. Recent was gebleken dat de kostprijs voor die werkzaamheden een heel pak hoger ligt dan aanvankelijk gepland.Brussel -
Kot in Brussel kost gemiddeld 531 euro per maand: “Aanbod van betaalbare kamers te klein voor groeiende vraag”
Brik - Student in Brussel publiceerde deze maand de resultaten van hun survey ‘Op kot in Brussel’. Voor dit onderzoek werden studenten aan Nederlandstalige hogescholen en universiteiten bevraagd. De bevraagde kotstudenten betalen gemiddeld 531 euro per maand voor hun kot, inclusief kosten. Internationale studenten betalen fors meer dan Nederlandstaligen.Brussel -
Politie pakt verdachte van drie home-invasions op: “Om geen sporen na te laten waste hij zijn slachtoffers met zeep”
Brussel