Werken aan Euro-Silo gaan nieuwe fase in: fietssnelweg heropent, maar afslagstrook wordt afgesloten
GentOp dinsdag 26 oktober gaat de derde fase van de werken aan het turboverkeersplein in Oostakker van start. Dat meldt De Werkvennootschap. Vooral voor fietsers is er goed nieuws: de fietssnelweg (F40) gaat opnieuw open.
Tegen de zomer van 2022 moet aan het Euro-Silo kruispunt het eerste turboverkeersplein van België openen. De werken zijn volop aan de gang en zitten op schema. Op 26 oktober start de derde fase. Voor het eerst kunnen automobilisten die van Zelzate of Gent naar Destelbergen rijden een stuk versgegoten asfalt gebruiken.
“Net als in de vorige fasen blijft de hinder voor het verkeer beperkt”, aldus De Werkvennootschap. Verwacht je wel opnieuw aan versmalde rijstroken en snelheidsbeperkingen. Ook is de afslagstrook voor bestuurders vanuit Gent richting Destelbergen afgesloten.
Wil je Destelbergen toch bereiken? Dan rijd je verder richting het turboverkeersplein en sla je hier rechtsaf. Daar komen tijdelijke verkeerslichten om de verkeersstromen te regelen. Verder gaat ook de fietssnelweg (F40) langs de Euro-Silo opnieuw open.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
-
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
Gedaan met handtassen vol glitters, goud en tierlantijntjes. Cleane, gestroomlijnde tassen zijn deze zomer een echte hit. Want dat past perfect bij de nieuwste modetrend, quiet luxury, waarbij je kiest voor eenvoud. Simpel, maar niet minder luxueus! Wij selecteerden 15 minimalistische tassen die passen bij de hype én een levenlang meegaan. -
Gentse rechters willen met scholieren spreken over justitie, na verontwaardiging over zaak Sanda Dia: “Er is geen klassenjustitie”
De Gentse rechters hebben vrijdag een mail uitgestuurd naar alle Gentse middelbare scholen. Hierin stellen ze voor om op bezoek te gaan en een open debat te voeren met de leerlingen. “De zaak Sanda Dia heeft voor verontwaardiging gezorgd en wakkert het wantrouwen in justitie aan.”Gent -
-
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
-
Gent liet namen Reuzegommers al zes keer overschilderen in ‘graffitistraatje’
De stad Gent liet de namen van twintig Reuzegommers in het zogenaamde ‘graffitistraatje’ al zes keer overschilderen. Hoewel die autovrije straat in het centrum van Gent bedoeld is voor muurschilderingen allerhande, laat de stad de namen telkens weghalen. Het gaat om laster en eerroof.Gent -
Ook Ajuinlei en Jakobijnenstraat binnenkort autovrij: Stad Gent prikt datum
In de Gentse binnenstad staan op 1 juli enkele veranderingen op til. De Ajuinlei en Jakobijnenstraat worden dan officieel toegevoegd aan het autovrije gebied. Ook komt er in de buurt een extra stuk fietsstraat bij.Gent -
Minderjarig meisje slachtoffer van exhibitionist, maar die ontkent feiten: “Ik was een broodje aan het eten”
Gent