Sammeke moet er even tussenuit.
Volledig scherm
Sammeke moet er even tussenuit. © Politie Gent

Superflitspaal Sammeke is even op vakantie: “Zijn broertjes blijven wel actief”

GentDe Lidar, in de volksmond ook wel bekend als ‘Sammeke’, staat deze week...ergens in een werkplaats. “Dit betekent echter niet dat er deze week geen snelheidscontroles gehouden worden”, zo waarschuwt de politie.

  1. Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
    Livios

    Hoogrende­ments­glas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?

    Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen.
  2. Cokedealer ‘Tic Tac’ verkocht vanuit café in Rabot aan honderden klanten: “Geheime zak in trainingsbroek laten naaien”
    PREMIUM

    Cokedealer ‘Tic Tac’ verkocht vanuit café in Rabot aan honderden klanten: “Geheime zak in trainings­broek laten naaien”

    Twee jaar lang kon cokedealer ‘Tic Tac’ onder de radar blijven, tot hij op 4 januari van dit jaar gevat werd door de politie. Dat gebeurde aan zijn uitvalsbasis, een café in de Wondelgemstraat. Bij zijn arrestatie werd 5,4 gram aangetroffen, verstopt in een geheime extra zak in zijn broekzak die hij speciaal liet naaien om drugs in te verbergen. Staalharde bewijzen dus, maar ‘Tic Tac’ schreeuwt zijn onschuld uit, en haalde daar het ene na het andere loze argument voor boven.
    Gent