Stephanie D’Hose voor het eerst op audiëntie bij de koning
gentHet koninklijk paleis ontving donderdag officieel bezoek uit Gent. Stephanie D’Hose, sinds een paar maanden voorzitter van de Senaat, werd gevraagd voor een eerste kennismaking met de koning. “Een indrukwekkende gebeurtenis", vindt ze.
Delen per e-mail
Het paleis deelde zelf een foto van D’Hose en koning Filip, ver genoeg uit elkaar, voor een enorme open haard waarin geen vuur brandde. “Hoe dat gaat? De kabinetschef van de koning contacteerde mijn kabinetschef om een afspraak vast te leggen”, vertelt D’Hose. “Als eerste burger van het land zal ik bij officiële aangelegenheden naast de koning staan, dus was er nu een eerste kennismaking.”
Waarover het gesprek met de koning ging, mag D’Hose niet vertellen. “Maar hij heeft wel duidelijk interesse in de cultuursector”, zegt ze. “Ik was trouwens best onder de indruk van de setting. Het koninklijk paleis is een prachtig gebouw, waar behoorlijk wat kunst aanwezig is.” D’Hose koos voor haar bezoek bewust voor kledij van een Belgische ontwerper én een mondmasker van Gentse makelij, maar dat mocht even uit voor de foto. De Gentse Miet Crabbé maakte het mondmasker, het broekpak is van de hand van Sarah De Saint Hubert.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios Isoleren: welk materiaal kies je het best en waar moet je op letten?
Wil je je vloeren, muren of dak isoleren? Dan heb je keuze uit een ruim aanbod aan materialen: minerale wollen, kunststof, cellenglas, natuurlijke en reflecterende materialen. Maar hoe weet je nu welk materiaal je moet kiezen en waar je daarbij vooral op moet letten? Bouwsite Livios zet de meest gebruikte materialen voor jou op een rijtje. -
PREMIUM
Zelzate Elise Verdegem lanceert eigen label: “Ik vertel verhalen met leder”
Lederontwerpster Elise Verdegem (37) lanceert vanuit haar atelier in Zelzate een eigen label. “Ik sta voor leder met een verhaal. Unieke ontwerpen, stuk voor stuk handgemaakt in eigen atelier en in beperkte oplage.” -
VOLLEYBAL LIGA A VROUWEN VDK Gent kan de uitwedstrijd tegen een taai Antwerps team op het nippertje met succes afronden
VDK Gent is in Antwerpen door het oog van de naald gekropen. Tijdens de openingsset tegen de Antwerp Ladies brachten de Gentse volleybalsters de tegenpartij voortdurend in problemen met hun opslagen. De thuisploeg scoorde ook erg moeilijk vanuit de tegenaanval. Tijdens de tweede en derde set moest het team van coach Stijn Morand tot tweemaal toe een verrassend grote achterstand goedmaken. Uiteindelijk won de Gentse ploeg deze confrontatie, maar het kostte verbazend veel moeite. -
-
Antwerp Ladies toont progressie tegen Gent, maar laat tweemaal setwinst liggen: “Nu voelt dit erg zuur aan”
De volleybalsters en coaches van het Antwerp Volley Team zaten na de wedstrijd tegen VDK Gent met een dubbel gevoel. Geweldig veel spijt dat ze tweemaal een grote voorsprong door de handen zagen glippen. Enorme fierheid omdat ze het de leiders van de competitie in de Liga A zo moeilijk konden maken en dat zij hun progressie hebben gedemonstreerd. -
Gent Waarom UZ Gent zaterdag dan toch geen personeel vaccineert: “We willen geen vaccins claimen die misschien naar rusthuizen moeten. Maar we hopen op zondag...”
Het UZ Gent zou zaterdagmorgen om 10.15 uur het eerste eigen personeelslid vaccineren. Maar dat feestelijke moment werd vrijdagnacht alsnog afgeblazen. “Door de vertraging bij de leveringen van Pfizer weten we niet hoeveel vaccins we eigenlijk mogen gebruiken”, klinkt het bij het UZ. -
Zo wordt u een succesvolle spaarder
-
Livios Ga je je huis verbouwen? Dit zijn de premies voor 2021
Ook in 2021 kan je beroep doen op heel wat energie- en renovatiepremies van netbeheerder Fluvius. Naast nieuwe premies voor zonnepanelen en het verhogen van je energielabel zijn er ook heel wat blijvers en één uitvaller: de dakisolatiepremie voor doe-het-zelvers. Bouwsite Livios zet alles voor jou op een rijtje.