Politie achtervolgt spookrijder op E17 met helikopter, verdachte probeert te voet te ontsnappen
GentDe politie heeft zaterdagmiddag een spookrijder achtervolgd aan de verkeerswisselaar in Destelbergen. De bestuurder probeerde vervolgens aan de politie te ontkomen door te voet verder te vluchten, maar hij kon niet veel later toch gevat worden.
In een poging om te ontsnappen aan de politie, reed een bestuurder zaterdagmiddag de E17 in Gentbrugge op in de verkeerde richting. De federale politie achtervolgde de spookrijder, in samenwerking met manschappen van politiezone regio Rhode & Schelde, en schakelde de hulp in van een helikopter.
De wagen kwam uiteindelijk tot stilstand ter hoogte van de verkeerswisselaar in Destelbergen, waar de bestuurder het op een lopen zette. Tevergeefs, want niet veel later kon hij ingerekend worden. Meer details zijn er voorlopig niet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
-
-
PREMIUM
Hek van 600.000 euro kan rellen in Blaarmeersen niet voorkomen: “Jongeren gooiden met zand naar vrouw in monokini”
Gaan de opstootjes op de Blaarmeersen opnieuw de zomer overheersen? Na afgelopen zondag heeft het er alvast alle schijn van. Een veertigtal Brusselse jongeren drong het recreatiedomein binnen, om vervolgens onrust te stoken en gauwdiefstallen te plegen. Een reconstructie.Gent -
-
Mijntelco
Je telecom en energie-/bankzaken in één contract combineren: kom je dan voordeliger uit? Wij maakten de berekening
-
PREMIUM
Komt er een einde aan de terreur van de ‘Bende van Wondelgem’? Twee minderjarige verdachten opgesloten in instelling
Na maanden van ongerustheid, vandalisme en geweld lijkt er licht aan het einde van de tunnel te komen in Wondelgem. De beruchte ‘Bende van Wondelgem’, een groepje jongeren dat de buurt terroriseerde, lijkt uit elkaar te vallen na ingrijpen van de Gentse politie. Twee minderjarige verdachten werden intussen in een instelling geplaatst.Gent -
PREMIUM
Maand voor Arena Festival blijkt dat concerten in Ghelamco niet mogen: “Uit metingen blijkt nochtans dat vogels en auto’s meer lawaai maken”
De datum was vastgelegd, de locatie gekozen en de ticketverkoop liep als een trein, maar toch kan het Arena Festival niet doorgaan op 24 juni in de Ghelamco Arena. In 2008 had de Ghelamco Arena een aanvraag moeten indienen voor een milieuvergunning waarbij kan worden afgeweken van de geluidsnorm, maar dat is nooit gebeurd. Nu, een maand op voorhand, blijkt dat het groots opgezette nightlife-event niet kan doorgaan. Wat nu? “Wij gaan koppig door", reageert Michiel Vanderheyden van organisator Color Club. -
FILM
STREAMINGTIP. ‘Love to Love You, Donna Summer’: intiem portret van discokoningin