Hardnekkige dief steelt elektrische step en wordt twee uur later op heterdaad betrapt tijdens het stelen van een fiets
GentEen Gentse dief riskeert een celstraf van 10 maanden nadat hij op heterdaad betrapt werd tijdens het stelen van een fiets. Amper twee uur daarvoor had de man al een elektrische step gestolen in Gentbrugge.
Vijf maal werd de beklaagde al veroordeeld, onder andere voor een diefstal met braak. Daar komt nu hoogstwaarschijnlijk een zesde veroordeling bij wegens diefstal van een elektrische step en een poging tot diefstal van een fiets.
De man werd door de eigenaar van de fiets op heterdaad betrapt terwijl hij aan het slot aan het prutsen was. Toen hij hem hierover aansprak, werd de dief agressief. De politie werd erbij gehaald en die kon vaststellen dat de man amper twee uur voordien ook al een diefstal had gepleegd, namelijk een elektrische step in Gentbrugge. “Die step is van mijn vriend", probeerde de man zich nog in te dekken, maar die uitleg bleek niet te kloppen. Voor beide feiten riskeert de man nu een celstraf van 10 maanden en een boete van 208 euro.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
-
PREMIUM
Opgeluchte reacties na redding van AVS: “Grote nieuwe stap na 35 jaar”
De regionale televisiezender AVS is gered, en daar komen alleen maar positieve reacties op: vanuit de hoofdredactie en al wie de omroep een warm hart toedraagt. “Maar misschien moeten ze wel een ander format maken: niet per se dagelijks nieuws, maar iets meer talkshowgericht”, zegt radiopresentator Peter Van de Veire.Gent -
PREMIUM
Wat te doen in Gent dit weekend? Van Dobberdag aan het Houtdok tot Zwijntjeskermis in Zwijnaarde
Zin in wat animo dit weekend, maar geen inspiratie? Wij zochten en vonden vijf leuke activiteiten in Gent voor het weekend van 3 en 4 juni. Van wateractiviteiten tot een Finse sauna in het Gentse Universiteitsmuseum. Want zetelhangen, dat kan in de week ook, niet?Gent -
-
PREMIUM
PORTRET. Wie is Sam Baro (46), de man die regionale omroep AVS van de ondergang redt? “Ik ben Gentenaar én Meetjeslander”
Gent -
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
Om de zoveel tijd pakken telecomoperatoren ermee uit op hun website: interessant ogende smartphonedeals. De nieuwste smartphone van Apple of Samsung tegen een zeer voordelige prijs, in ruil voor een abonnement bij een provider: het doet heel wat klanten overstag gaan. Maar zijn die deals ook voordelig? En zo nee, zijn er dan totaal geen zaakjes te doen? Mijntelco.be pluist het uit. -
Nu ook ‘puppylosloopweide’ in Gentbrugse Meersen: “Afgescheiden van de grote honden”
Goed nieuws voor hondenliefhebbers. In de Gentbrugse Meersen is sinds kort een ‘puppylosloopweide’ te vinden. Daar kunnen kleine honden en puppy’s zich naar hartenlust uitleven.Gent -
NET OPEN. Tuin van eeuwenoud slotklooster voor de laatste keer omgevormd naar zomerbar
Gent