PREMIUM
Anderhalf jaar met uitstel voor Gentse jongeren die filmen hoe ze ‘liefdesrivaal’ bewusteloos slaan: “Hij begon vreemde geluiden te maken”
“Jullie leven niet in een film, dat beseffen jullie toch?” De correctionele rechter schudde vijf Gentse jongeren wakker, nadat ze samen een leeftijdsgenoot in elkaar timmerden en brutaal overvielen. De vechtpartij werd, alsof het al niet erg genoeg was, ook nog eens gefilmd. Het slachtoffer liep een dubbele kaakbreuk op. En de aanleiding? Die was eerder banaal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
ASSISEN LIVE. Vriendin Ilse getuigt: "Hoe kan je iemand op zo'n gruwelijke en barbaarse manier afmaken. Dat kan ik niet begrijpen.”
Gent -
Laatste dag van de reuzebraderie, Gent belooft weer vol te stromen
Druk, drukker, drukst. Het stadscentrum werd de afgelopen dagen overspoeld door shoppers en dagjestoeristen, en dat belooft vandaag niet anders te worden. Ook vandaag zijn er immers nog flinke kortingen te scoren op de laatste dag van Braderie Publique.Gent -
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
Voor je denkt aan de plaatsing van een airco of omgekeerde warmtepomp, kijk je best eerst eens naar wat je zelf al kan doen. Met deze negen tips van bouwsite Livios kan je je huis ook koelen: want door de warmte buiten te houden tijdens zonnige dagen, laat je de temperatuur in je woning een aantal graden zakken. -
-
PREMIUM
Gentenaar (56) ging op zijn vrouw liggen tot ze bewusteloos was en verkrachtte haar: “Mijn enige fout is dat ik ben ingegaan op haar avances”
Gent -
PREMIUM
Gents Groen-schepen Hafsa El-Bazioui (35) pent levensverhaal neer: “Na alle bagger en bedreigingen is dit mijn verhaal”
Hafsa El-Bazioui (35) staat geboekstaafd als ‘eerste Vlaamse schepen met hoofddoek’. Maar de Groen-politica is véél meer dan dat, klinkt het snedig. Na drie jaar schrijven én herschrijven ligt haar eerste boek in de winkel. “Er is al veel over mij gezegd en geschreven, maar nu is het tijd voor nuance.”Gent -
Spaargids.be
Deze bank biedt nu tot 2,5 procent rendement op je spaarcenten
Bij heel wat banken wordt er nog getwijfeld om de rentes op spaargeld - flink - te verhogen. Bij Santander Consumer Bank is dat echter niet het geval. Daar verhoogde men gisteren (5 juni) de rente naar ruim 2%. Hiermee is deze Spaanse bank nu dé uitschieter wat betreft spaarrendementen binnen ons land. Spaargids.be overloopt de nieuwe cijfers. -
Livios
Einde van gasketels op komst? “Met een verbod sluit je dingen uit, maar los je het echte probleem nog niet op”