Groepsaankoop everzwijnenraster gaat vandaag van start
Wie everzwijnen uit zijn tuin wil weren, kan vanaf vandaag wildrasters bestellen aan een verlaagde prijs. Stad Genk besliste enkele weken geleden over te gaan tot een groepsaankoop voor wildrasters. Na een aanbestedingsprocedure gaat het stadsbestuur nu voor deze groepsaankoop in zee met Garden Center ‘T’ uit Genk.
Met een wildraster kun je het binnendringen van de wilde zwijnen in je tuin voorkomen. Bovendien is een vergoeding na schade door everzwijnen alleen mogelijk als je kunt aantonen dat je preventieve maatregelen genomen hebt. Genkenaren kunnen vanaf vandaag twee weken lang kiezen tussen twee formules. Zo is er een pakket voor een afstand van 25 meter. Daartoe behoren draad, palen en duurzame bevestiging. Kostprijs 175 euro, inclusief btw. Je kan de materialen ook per eenheid aankopen.
Deadline 8 december
De periode voor de groepsaankoopactie loopt van maandag 25 november 2019 tot en met zondag 8 december 2019. Tijdens deze periode kunnen Genkenaren hun bestelling aan de stad Genk doorgeven via het inschrijfformulier op de website van de stad. Na de inschrijfperiode geeft de stad het overzicht van de bestellingen door aan Garden Center ‘T’, die de bestelling verder afhandelt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Genk
Bromfietsster (29) botst met auto in Genk
Op de Dieplaan in Genk zijn maandag rond 16.20 uur een bromfietsster en een wagen gebotst. -
Spaargids.be
Het geheim om succesvol te sparen? Kenners zweren bij de 50-30-20-methode
Vind je het ook lastig om maandelijks een vast spaarbedrag opzij te zetten? Dan moet je het eens proberen met de 50-30-20-regel. De Amerikaanse senator Elizabeth Warren ontwikkelde die als een gemakkelijke methode om goed te leren budgetteren. Mét succes, want iedereen die het probeert, zegt echt meer geld opzij te kunnen zetten. Spaargids.be legt uit hoe het werkt. -
Livios
Grotere regenwaterputten in opmars: “Ga meteen voor een put van 10.000 liter”
De klimaatverandering is een realiteit. Zowel periodes van droogte als intense neerslag komen steeds vaker voor. Maart en april waren kurkdroge maanden, waardoor heel wat regenwaterputten in Vlaanderen vandaag leeg zijn. Nu al. Moeten we investeren in grotere regenwaterputten? Bouwsite Livios gaat het na. -
-
PREMIUMHasselt
‘Schreeuwende topchef’ Pajtim Bajrami neemt De Vork van Luc Bellings over: “Toen ik de papieren tekende, vloeiden er tranen”
Eind augustus trekt Luc Bellings de deur van zijn sterrenzaak ‘De Vork’ voorgoed dicht. Enkele weken later opent topchef Pajtim Bajrami ‘Otore’ op dezelfde locatie. “Een droom die uitkomt”, reageert hij. Bajrami werd bekend als schreeuwende chef in de docureeks ‘Ja Chef!’. -
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Genk
Topdokter en kniespecialist Johan Bellemans annuleert raadplegingen om medische redenen
Een aantal patiënten van kniechirurg Johan Bellemans kregen afgelopen week in een brief te horen dat hun afspraak met de topdokter in het ZOL geannuleerd wordt. De oorzaak zou een persoonlijke, medische reden zijn. Aan de patiënten wordt bovendien gevraagd een nieuwe afspraak te boeken bij een andere specialist of arts naar keuze. -
Maasmechelen
Straten blank na felle stortbui in Maasmechelen
De felle onweersbui in Maasmechelen deze namiddag heeft tot wateroverlast gezorgd, vooral in het centrum van de gemeente. Meerdere straten en kruispunten liepen onder water doordat de riolering het water niet verwerkt kreeg.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer