Techexpert Frank Everaardt geeft advies over je rechten voor aankopen op Black Friday.
Volledig scherm
PREMIUM
Techexpert Frank Everaardt geeft advies over je rechten voor aankopen op Black Friday. © Getty Images / Orange Pictures - Photo News

Wat doe je bij een miskoop? Expert geeft advies over je rechten als je elektrotoestellen koopt op Black Friday

Tijdens Black Friday zal de verkoop van elektronica opnieuw pieken. Een miskoop valt daarbij nooit uit te sluiten. Kan je het toestel dan zomaar terugsturen, of zijn er zaken waarop je moet letten tijdens Black Friday? Techexpert Frank Everaardt en Simon November van Test Aankoop geven advies: “Je bent niet verplicht om te zeggen waarom je iets terugstuurt.”

  1. Terug naar de jaren 70 met deze vijf streamingtoppers
    Streamz

    Terug naar de jaren 70 met deze vijf streaming­top­pers

    Voor een stevige brok nostalgie moet je deze week niet verder kijken dan onze Kijkgids, want aan de hand van vijf topseries reizen we terug naar de jaren 70, het decennium van minirokjes, wijde broekspijpen, plateauzolen en ABBA. Stap mee in de tijdmachine naar het verleden voor het eerste erotische vrouwenblad in ‘Minx’ (Streamz), een bruisende Amerikaanse prostitutie- en pornoscene in ‘The Deuce’ (Streamz), nazi-jagers in ‘Hunters’ (Prime Video) en veranderende Amerikaanse muzieklandschappen in ‘The Get Down’ (Netflix) en ‘Vinyl’ (Streamz).
  2. “Europese vestiging van Amazon betaalde in 2021 geen belastingen”

    “Europese vestiging van Amazon betaalde in 2021 geen belastin­gen”

    De Europese webwinkeldivisie van Amazon zou in 2021 geen belastingen hebben betaald. Dat meldt het financiële persbureau ‘Bloomberg’ op basis van documenten die het kon inkijken. Het Europese onderdeel van het Amerikaanse bedrijf was vorig jaar goed voor een omzet van 51,3 miljard euro, maar had onder de streep een tekort van 1,2 miljard euro. Daardoor zou het bedrijf geen winstbelasting verschuldigd zijn. Ook zou het een belastingvoordeel van 1 miljard euro hebben ontvangen.

Geld