PREMIUM
Theatertournee van Kleine ka brengt maar liefst 25.000 euro op voor Give us a Break: “Formidabel engagement voor kinderen met een beperking”
Vlaamse Ardennen25.000 euro: dat is het fenomenale bedrag dat het gelegenheidscollectief Kleine ka bijeen heeft gekregen met haar theatertournee langs 16 zalen in de Vlaamse Ardennen. Het geld gaat naar Give us a break, een vzw die vakantieopvang voorziet voor kinderen met een beperking.
Het Oudenaardse gelegenheidscollectief Kleine ka deed een opmerkelijke theatertoer langs vijftien zalen in de Vlaamse Ardennen. “We deden dit wegens zeer veel goesting, maar ook omdat we een heel nobel goed doel willen steunen”, zegt Eric Meirhaeghe, regisseur en drijvende kracht achter het initiatief.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gouden Vuelta14
Kan Remco Evenepoel de Ronde van Spanje winnen? Schrijf je in voor de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro
Vrijdag 19 augustus gaat de Ronde van Spanje van start. Blikvanger aan het vertrek in het Nederlanse Utrecht is onze Remco Evenepoel. De 22-jarige Belg is een van de topfavorieten om de eindzege in de wacht te slepen, maar de concurrentie is niet van de poes. Denk jij dat hij aan het langste eind kan trekken? Bewijs dat je de grootste kenner bent met de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro cash. -
Deinze
Meer dan 30 graden? Windsurfing Deinze gaat voor onvervalste Beachparty
Windsurfing Deinze organiseert op zaterdag 13 augustus de jaarlijkse Beachparty aan de surfput. -
PREMIUMSint-Lievens-Houtem
TERRASTIP. Zomerbar Livinus Planet: kindvriendelijke zomerbar met heerlijke cocktails
Op de sportsite in de Polbroek in Sint-Lievens-Houtem vind je zomerbar Livinus Planet. Na het sporten kan je er terecht voor heerlijke cocktails en verzorgde hapjes. Ook voor fietsers en wandelaars is Livinus Planet de ideale locatie om even te verpozen. Wij gingen de sfeer opsnuiven. -
-
Spaargids.be
15 procent minder hypotheekaanvragen dan vorig jaar: koop je nu een woning of wacht je beter af?
Een woning kopen: wanneer doe je dat het best? Nu, in volle inflatiehausse en met een stijgende rente? Of later als de situatie weer is genormaliseerd? Een dilemma, want wanneer zullen de tijden weer ‘normaal’ zijn? Spaargids.be vroeg het aan John Romain, oprichter van financieel adviesbureau Immotheker finotheker. -
Gavere
Vernieuwde Valeir-fietsroute feestelijk ingereden
Een vijftigtal fietsers daagden op voor het feestelijk inrijden van de vernieuwde Valeir-fietsroute. -
Mijntelco
Tegen 2030 zou elke Vlaming toegang moeten hebben tot fiber: waar kan je nu al gebruik maken van het glasvezelnetwerk?
Fiber, ofwel glasvezel, is het internetnetwerk van de toekomst. Op dit moment heeft nog maar 8 procent van de Belgen toegang tot fiber. Maar de komende jaren wordt het glasvezelnetwerk stevig uitgebreid en zal het huidige kopernetwerk vervangen. Wat betekent dit voor jou? Welke voordelen biedt fiberinternet? En hoe kan je er nu al gebruik maken? Mijntelco.be legt het uit. -
Vier dagen muziek, dans en sport op kermis in Gavere
Petanqueballen vliegen door de lucht, lopers hollen door de straten, muzikanten trekken alle registers open en mannequins flaneren op de catwalk tijdens de kermis in Gavere. Het feestprogramma voor de vierdaagse is druk en gevarieerd.