Rockstar Games onthult GTA+, een maandelijks abonnement voor GTA Online
Rockstar Games onthult een abonnement voor GTA Online waarbij spelers voor 5,99 dollar per maand in-game content en geld krijgen. GTA+ is vanaf 29 maart beschikbaar voor de PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Er is nog geen europrijs bekendgemaakt.
Afnemers van het GTA+-abonnement krijgen onder meer iedere maand GTA$500.000, korting op aankopen, extra RP en toegang tot content uit eerdere evenementen, zo laat Rockstar weten.
Daarnaast biedt het abonnement iedere maand nieuwe extra bonussen. In de eerste maand, tussen 29 maart en 27 april, kunnen spelers onder meer een selectie van gratis autoverf, gratis lidmaatschap voor de LS Car Meet Membership, speciale kledingstukken en vroegtijdige toegang tot de Hao’s Special Works-upgrade verwachten. Spelers moeten via de in-game webbrowser alle beloningen ophalen.
Verder belooft Rockstar extra korting op aankopen in de PlayStation Store en Microsoft Store. Via de virtuele winkels kunnen spelers Shark Cash Cards kopen. Deze microtransacties geven spelers GTA$, waarbij GTA+-leden extra in-game geld krijgen.
Hoeveel korting klanten krijgen is niet bekend. Ter vergelijking, een huidige Shark Cash Card ter waarde van GTA$500.000 kost grofweg 7,50 euro. De valuta kan in GTA Online gebruikt worden voor het aanschaffen van voertuigen, kleding, wapens en woningen.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
games
Zeven dingen die je absoluut moét doen in ‘Grand Theft Auto V’
-
gamereview
Ambitieuze ‘Dungeon Drafters’-game gooit veel ingrediënten in de pan, maar ondanks veel liefde smaakt de hutsepot iets te flauw
‘Dungeon Drafters’ is een tilebased deckbuilder en dungeoncrawler met roguelite-elementen in een pixelartstijl die ook nog wat aan ‘Mystery Dungeon’ doet denken. Dat klinkt als een hele boterham en dat is ook zo. Het mag duidelijk zijn, developer Manalith Studios heeft veel tijd en liefde in gestoken in dit ambitieus project. -
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
Om de zoveel tijd pakken telecomoperatoren ermee uit op hun website: interessant ogende smartphonedeals. De nieuwste smartphone van Apple of Samsung tegen een zeer voordelige prijs, in ruil voor een abonnement bij een provider: het doet heel wat klanten overstag gaan. Maar zijn die deals ook voordelig? En zo nee, zijn er dan totaal geen zaakjes te doen? Mijntelco.be pluist het uit. -
-
games
‘GTA 6’ eindelijk aangekondigd: dit weten we over de nieuwe ‘Grand Theft Auto’
-
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
Wat grote labels als Prada en Isabel Marant dit seizoen met elkaar gemeen hebben? Ze zetten massaal de halvemaantas in de spotlights. Alle it-girls dragen hem, en we begrijpen waarom: dit model is minimalistisch maar tóch opvallend en speels. Voor wie het liefst een betaalbaar exemplaar wil: vijftien budgetvriendelijke tassen. -
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
Vertrek je binnenkort op vakantie en verbruik je geen energie? Dan lijkt een nulfactuur voor die periode het logische gevolg. Toch zal je in de praktijk ook stroom en aardgas betalen tegen de op dat moment geldende prijzen. Al valt daar wel iets aan te veranderen. Mijnenergie.be legt uit waarom je toch betaalt en hoe je daar een mouw aan past. -
gamereview
Ook al is de wereld om zeep, ‘After Us’ is sfeervolle topgame met hart op juiste plaats