Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
Gouden Formule 1De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.
Toppers
Na de GP van Saudi-Arabië is Max Verstappen WK-leider. De Nederlander won met sprekend gemak de GP van Bahrein en werd tweede in Saudi-Arabië. Ook ploegmaat Sergio Pérez scoorde al stevig en wist eveneens een eerste en tweede plek binnen te rijven.
Nog iemand die goed uit de startblokken is geschoten, is ouderdomsdeken Fernando Alonso. De 41-jarige Spanjaard stond zowel in Bahrein als in Saudi-Arabië op het podium.
Wat valt er allemaal te winnen?
Niet alleen de top 75 van het algemeen klassement valt in de prijzen; ook de top 20 van elke aparte speeldag gaat met iets moois aan de haal. De volledige prijzenpot kan je hier raadplegen.
Tegenvallers
Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton komt er voorlopig niet aan te pas. Zijn teamgenoot, George Russell, scheert evenmin hoge toppen.
Lando Norris, Hamiltons gedoodverfde opvolger, kwam pas als zeventiende over de streep in Saudi-Arabië. En ook in Bahrein wist hij geen punten te sprokkelen voor het WK.
Tot slot stelt Ferrari in dit (prille) seizoensbegin eveneens teleur: Carlos Sainz Jr. en Charles Leclerc mogen - letterlijk en figuurlijk - nog een versnelling hoger schakelen de komende weken en maanden.
Hoe zie jij de rest van het seizoen verlopen? Een derde keer op rij Verstappen aan de macht of toch niet? Klik op de gouden knop hieronder en maak nu jouw voorspelling.
Dit artikel is u aangeboden door de Gouden Spelen.
Goudenspelen.be is een website waar je fantasy sportgames kan spelen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
4
Bijna miljoen euro boete voor Nelson Piquet na racistische en homofobe opmerkingen aan adres van Lewis Hamilton
-
34
“Die tweede rode vlag begreep ik niet echt”: Max Verstappen wint GP Australië na sensationele en chaotische slotfase, klacht Haas verworpen
Spektakel en tegelijkertijd chaos in Melbourne. Max Verstappen leek op weg naar een simpele zege, tot we voor de tweede keer een rode vlag kregen. Dat betekende een herstart twee rondes voor het einde. Taferelen die een waar slagveld met zich meebrachten. Verschillende bolides crashten. De laatste ronde werd afgewerkt achter de safety car, Verstappen mocht zo toch - terecht - zegevieren. -
Spaargids.be
Deze ziekenfondsen betalen zelfs je zonnebril op sterkte terug
Heb je als volwassene een bril of lenzen op sterkte nodig? Vergeet dan niet om bij je ziekenfonds aan te kloppen, want dat betaalt een deel van je aankoop terug. Soms zelfs als het over een zonnebril op sterkte gaat. Spaargids.be bezorgt een overzicht van de actuele vergoedingen. -
-
Mijnenergie
Sociaal tarief verdwijnt: hoe weet je of jij vanaf juli opnieuw de volle pot betaalt voor energie?
-
Nonchalant en een beetje vintage: topmodel Bella Hadid (26) zweert bij dit type handtas
Bella Hadid is een van de grootste trendsetters van ’t moment. Wat zij draagt, wordt gekopieerd. En ja, het topmodel houdt ook van het betere handtassenwerk. Haar ultieme favoriet? De nonchalante slouchy tas. Hét perfecte accessoire om een chique outfit draagbaar te maken of een casual look extra punch te geven. Imiteer haar look met deze vijftien betaalbare tassen. -
PREMIUM12
En plots zingt zelfs Monaco een toontje lager: waarom het na 2025 over and out kan zijn voor meest glamoureuze GP
De nieuwe Amerikaanse bazen tilden de Formule 1 in vijf jaar tijd naar een ongeziene populariteit. Maar veranderden ook de spelregels. Nergens hakt dat er zo in als hier, in Monaco. Hoe de ooit meest glamoureuze koers van het jaar voor eenzelfde strijd staat als Francorchamps: vechten om te overleven. En waarom de toekomst van Franchorchamps er misschien zelfs wel beter uitziet. -
PREMIUM1
Onze F1-watcher merkt hoe de transfermolen nu al op volle toeren draait: “Er wordt steeds meer rekening gehouden met vertrek van Hamilton”
10 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHenri Demeer
johan fransaert
DIRK VAN DESSEL
Christian Deckers
TONY VAN DER AUWERA