GP van Australië verplaatst, nieuwe Formule 1-seizoen start in Bahrein
Formule 1Het hing al in de lucht: de start van het Formule 1-seizoen gaat er anders uitzien dan gepland. De voor 21 maart geplande openingsrace in Australië wordt door de coronapandemie uitgesteld. Het seizoen begint nu op 28 maart in Bahrein.
Delen per e-mail
De Formule 1 heeft vanochtend een nieuwe kalender gepresenteerd. Met nog steeds 23 races, maar in een iets andere volgorde, en met een extra race in Italië in plaats van China op 18 april. Op het circuit van Imola wordt, pas drie weken na Bahrein, de tweede wedstrijd van het seizoen verreden. Twee weken later staat wel een race gepland, maar nog zonder circuit. Naar verluidt is Portimao (Portgual) de eerste optie om dat gat te vullen. Net als vorig jaar wijkt de Formule 1 dus uit naar Europa. Ook toen waren Imola en Portimao ‘invallers’ op de kalender.
De traditionele openingsrace in Melbourne, vorig jaar op het laatste moment afgelast, staat nu gepland voor 21 november 2021. In Australië gelden strenge overheidsregels in verband met corona. Zo is er ook voor topsporters een quarantaineplicht van twee weken. Voor de Grote Prijs van Shanghai worden, zo vermeldt het persbericht, nog gesprekken gevoerd over een nieuwe plek op de kalender. Dat lijkt vooral een formele uitspraak. Veel ruimte op de kalender is er niet, en met 23 races hoopt de Formule 1 al een recordseizoen neer te zetten. De GP van Spa-Francorchamps gaat nog steeds door van 27 tot 29 augustus.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
Livios Val jij voor de charme van een tiny house? Zoveel kost het je
Om een woning te kopen of te (ver)bouwen heb je al snel een grote som geld nodig waar je jaren voor afbetaalt. Dat verklaart de populariteit van meer alternatieve woonvormen, zoals tiny houses. Daarbij woon je op kleiner en met minder spullen, maar wel met meer financiële vrijheid. Hoeveel betaal je voor zo’n tiny house? Bouwsite Livios vroeg het aan Tiny House Belgium. -
Jobs Werken in productie & techniek? Deze profielen zijn gewild
Kijk je in dit nieuwe jaar uit naar een nieuwe baan? Dan maak je een goede kans in productie en techniek. Ondanks de coronacrisis zijn er massaal jobs te vinden in deze elementaire sector. Vacatures raken er ook niet altijd even vlot ingevuld. Jobat.be geeft een overzicht van de meest gevraagde profielen en hoe je je kan heroriënteren. -
-
Formule 1 Hamilton heeft nog altijd geen F1-contract voor volgend jaar: “Ik wik en weeg en probeer een evenwicht te vinden”
Muziek, mode, de elektrische autosportklasse Extreme E en nog een keten in vegetarische hamburgers. Lewis Hamilton heeft zoveel bezigheden naast de Formule 1, dat hij zoekt naar de balans tussen al deze activiteiten. Het is naar eigen zeggen een reden waarom de zevenvoudig wereldkampioen nog altijd geen nieuw contract heeft getekend bij Mercedes. -
Formule 1 Toto Wolff blijft teambaas bij Mercedes, Hamilton staat dicht bij contractverlenging
Toto Wolff blijft de komende jaren in de Formule 1 teambaas van Mercedes. De 48-jarige Oostenrijker zinspeelde de afgelopen maanden over een mogelijk vertrek bij de renstal die al jaren domineert in de Formule 1. Wereldkampioen Lewis Hamilton staat ondertussen ook dicht bij een contractverlenging. -
Formule 1 Krijgen we Michael Schumacher straks terug te zien? “Hij wordt behandeld om opnieuw ‘normaal leven’ te leiden”
-
Formule 1 Verstappen begint slotweekend in Abu Dhabi met snelste tijd, Hamilton rijdt vijfde chrono bij rentree
De Nederlander Max Verstappen (Red Bull) heeft de beste tijd neergezet tijdens de eerste oefenritten voor de Grote Prijs van Abu Dhabi, de zeventiende en laatste manche in het WK Formule 1.
0 reacties