Spielberg maakt remake van musical 'West Side Story'
FilmSteven Spielberg gaat een remake van de musicalfilm West Side Story uit 1961 maken. Hij werkt voor de film samen met scenarioschrijver Tony Kushner.
Op sociale media circuleert een oproep voor acteurs en actrices om auditie te doen. De makers zoeken mensen die kunnen zingen én dansen. Over het project is verder nog weinig bekend.
West Side Story is een vrije bewerking van het verhaal van Romeo en Julia en speelt zich af in New York. Tony en Maria behoren bij twee rivaliserende jeugdbendes (de Sharks en de Jets), maar worden toch verliefd op elkaar.
De oorspronkelijke musical is van de hand van Arthur Laurents. Stephen Sondheim en Leonard Bernstein maakten de liedjes als Tonight, Maria en America. Het stuk ging in 1957 in première, Robert Wise maakte er in 1961 een film van met Natalie Wood en Richard Beymer in de hoofdrollen. De film werd destijds bekroond met tien Oscars.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Film
Van de grote winnaars tot de verrassende verliezers: dit zijn alle Oscarwinnaars op een rij
Vannacht werden de Oscars voor de 95ste keer uitgereikt in het Dolby Theatre in Hollywood. In totaal vielen er 23 beeldjes weg te geven, waarvan het merendeel naar ‘Everything Everywhere All at Once’ ging. ‘All Quiet On The Western Front’ deed het goed, maar iets minder dan verwacht: met vier nominaties van de negen. Onze Belgische inzending voor Beste Internationale Film - ‘Close’ van Lukas Dhont - versloeg hij helaas wél. -
Spaargids.be
Klant bij AXA Bank of Crelan? Dit verandert er voor jou als gevolg van de fusie
Eind 2021 was er groot nieuws in de bankensector: Crelan nam AXA Bank Belgium over. De Groep Crelan verdubbelde zo in omvang. Tot nu toe bleven beide merken naast elkaar bestaan. Alleen: hoelang blijft alles nog bij het oude voor jou als klant? Zijn er nu al veranderingen? En welke staan er op til? Spaargids.be geeft een stand van zaken én blikt vooruit. -
PREMIUMShowbizz
“Ik hoop dat er in Vlaanderen nog plek is voor mij”: voormalig ‘Familie’-actrice Anneke van Hooff maakt comeback
Spanje danst nog op haar hits. In Vlaanderen klonken ze steeds stiller. Anneke van Hooff (44), schoonzus van Helmut Lotti, ruilde het podium en de hitlijsten destijds voor een rol in ‘Familie’. Nu is ze terug op Vlaamse podia én in de bioscoop. Als schurk in ‘MAVKA’, de eerste animatiefilm die vanuit Oekraiense schuilkelders de Europese zalen komt binnenwaaien. Op welke plannen zit ze nog allemaal te broeden, na het overweldigende succes van weleer? “Laat ons zeggen dat het toen niet helemaal is verlopen zoals ik gehoopt had.” -
-
KIJK. Rusland lost trailer van eerste langspeelfilm opgenomen in de ruimte ‘The Challenge’
De trailer van de Russische film ‘The Challenge’ is vanaf gisteren te zien. De volledige film zou moeten uitkomen in april dit jaar. Dat betekent dat ‘The Challenge’ de eerste film is waarvoor de cast en crew naar de ruimte gestuurd werden want voor heel wat scènes werd gefilmd op het International Space Station. -
PREMIUMFilm1
“Dankzij een varken slaagden ze erin om binnen te komen”: achter de schermen bij de Oscars (en haar legendarische afterparty’s)
38 miljoen euro. Zoveel kost het elk jaar om de Oscars te organiseren. Geen wonder dat de ceremonie strak geregeld is, met hongerige celebs en nerveuze medewerkers tot gevolg. Maar hoe gaat het er achter de schermen aan toe? Wat vinden de genomineerden in hun giftbag? Wie betaalt het drinken? En wat gebeurt er op de afterparty’s? “Ik moest me meteen laten vallen, en per ongeluk landde ik op de voeten van Robin Williams.” -
TV
STREAMINGTIP. ‘H4Z4RD’: Dimitri Vegas ruilt de beats voor het witte doek
Hij werd wereldberoemd als de helft van dj-duo Dimitri Vegas & Like Mike, maar sinds een tijdje slaat eerstgenoemde z’n vleugels uit. Na enkele kleinere filmrollen draait het in ‘H4Z4RD’ - vanaf nu op Streamz - volledig rond de oudste van de Thivaios-broertjes. -
Film
“Nog maar 20 minuten gezien en al zeker 400 keer een hartaanval gehad”: Netflixfilm ‘Fall’ geeft kijkers de kriebels
“Ik voel de nachtmerries al komen.” Filmfanaten zijn volop in de ban van de razendspannende film ‘Fall’. De prent zag in 2022 al het licht, maar is sinds kort ook in verschillende landen te bekijken op het streamingplatform Netflix. Iets waar ze op sociale media alvast heel blij om zijn.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer