Exclusieve voorverkoop voor Paul McCartney op TW Classic: HLN-abonnees kunnen zich vanaf 10 uur al verzekeren van hun tickets
Live Nation, de organisatie achter TW Classic, pakte uit met een spectaculair nieuwtje: “Paul McCartney returns to Werchter”. De ticketverkoop start op vrijdag 29 november om 10 uur. Maar als abonnee van Het Laatste Nieuws kan je jezelf een dag eerder – op donderdag 28 november - van een plaatsje verzekeren.
Het concert in Werchter van de inmiddels 77-jarige Paul McCartney is onderdeel van zijn “Freshen Up”-tour waarmee hij in september 2018 in Quebec City van start ging. Op zondag 21 juni om 20 uur strijkt de ex-Beatle neer op de festivalweide van Werchter.
Een gewoon ticket kost 96 euro en de prijs van een ‘Golden Circle-kaartje’, waarbij je een plaats vlak voor het podium krijgt, bedraagt 150 euro.
En het écht goede nieuws? Als abonnee van Het Laatste Nieuws krijg jij voorrang bij de ticketverkoop!
Abonnees kunnen namelijk één dag vroeger profiteren van een exclusieve voorverkoop. Vanaf donderdag 28 november kan je als abonnee dus al tickets scoren. Alle informatie rond de exclusieve voorverkoop vind je binnenkort via dit artikel, in jouw krant en e-mails van Het Laatste Nieuws.
Krijg je het inschrijvingsformulier hieronder niet te zien? Log je dan in als abonnee op HLN en ontvang als eerste bericht wanneer de voorverkoop start.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMuziek
Paul McCartney is de rijkste artiest ter wereld, dankzij z'n schoonvader
-
Tweede editie van CORE: “Een totaalbelevenis, die inzet op drie pijlers: natuur, kunst en muziek”
“Een totaalbelevenis”, zo vat VTM-journaliste Tanita De Mey CORE samen. De tweede editie van het festival is nog steeds een samenwerking tussen Rock Werchter en Tomorrowland, en zet volop in op drie pijlers: natuur, kunst en muziek. Zestig artiesten uit verschillende genres zullen - verspreid over vandaag en morgen - op zes verschillende stages het beste van zichzelf geven. Dat is meteen een podium meer dan tijdens de debuuteditie van vorig jaar. Nieuw is ook dat er geëxperimenteerd wordt met de meest up-to-date geluidstechnologie. Hierdoor wordt aan verschillende podia een soort ‘bubbel’ gecreëerd, die voor een nog betere muzikale ervaring moet zorgen. En ook wie op zoek is naar culinaire hoogtepunten, heeft geluk. Zo staat het Ossegempark vol met eetkraampjes, en die bieden nét dat tikkeltje meer aan dan standaard festivalkost. Afzakken naar CORE? Dat kan nog steeds: het festival is (nog) niet uitverkocht. -
PREMIUM
Paul McCartney komt naar TW Classic
-
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
-
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
Na een met (net iets te veel) drank overgoten zomers feestje vraag je je buren of ze je met je eigen auto even thuis willen brengen. Of je laat je met je eigen wagen voeren door je bob. Maar is dat eigenlijk wel oké voor de verzekering, zomaar je auto uitlenen? Independer.be geeft advies. -
RECENSIE. Atje voor de sfeer én schoentjes in de lucht: Goldband zorgt voor extreem broeierig feestje op CORE
De zomer van hun leven kent een vervolg. En hoe. Was Goldband in 2022 nog dé verrassing op Vlaamse festivalbodem, kronen ze zich definitief tot de koningen van de ambiance. Geholpen door een karrenvracht hits, atje voor de sfeer én - jawel - een ‘schoentjes in de lucht’-moment. Goldband op CORE: hard, heet én goed. -
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer