KRC Genk Esports speelt wéér gelijk in Counter Strike-competitie: bekijk hoogtepunten week 3
esportsDe strijd om de toppositie in de betFIRST Elite Series: Counter-Strike blijft nog altijd erg spannend tussen LowLandLions en eClub Brugge. Beide teams stonden aan het begin van week 3 gedeeld op de eerste plek, maar LowLandLions had een streepje voor dankzij een iets betere round difference.
KRC Genk Esports staat er onbedoeld om bekend als het team dat de draws opstapelt, maar tegen Sector One wilde het die vloek doorbreken. Op de eerste map viel dat plan echter al in duigen. Sector One kwam keer op keer sterker voor de dag met enorm goed lurkspel van Smogger. De aim van Sector One was dan ook heel accuraat, en KRC Genk slaagde er op de T-side niet in de impact te hebben die het zo graag wilde. Zo haalde underdog Sector One toch de eerste map binnen met 16-10.
Daarna dan maar naar Nuke, een map die KRC Genk iets beter ligt. Bij de rust was het echter maar nipt 8-7 in het voordeel van de Genkenaars. Daarna kwam het team echter volledig op stoom en liet het zien wat een goed draaiend Genk allemaal in huis heeft. De Limburgers lieten in de tweede helft maar één ronde aan Sector One, en haalden zo de map binnen met 16-8. Een mooi resultaat, maar dus wel opnieuw een gelijkspel voor KRC Genk Esports en een gewonnen punt voor Sector One.
LowLandLions versus JoinTheForce
Aan het begin van deze week stond LowLandLions dus bovenaan de ranking, een plek die het graag wilde behouden en het liefst zelfs wou uitbouwen. Dat kon in principe wel tegen JoinTheForce, een team met een zeer teleurstellende seizoensstart.
Bovendien ging de wedstrijd van start op Overpass, de favoriete map van LowLandLions. Eerder haalden de Leeuwen al twee keer een 16-8 overwinning op die map, en tegen JTF deed het daar nog een schepje bovenop, met een 16-5 eindstand tot gevolg. JTF leverde vooral via de vele frags van V1N nog de nodige weerstand, maar kon een verlies niet vermijden.
JTF hoopte op Nuke de kansen te keren en op basis van frags kwam het ook dichter in de buurt van LowLandLions, maar ronde na ronde waren het toch weer de Leeuwen die de punten binnenhaalden. Na de eerste helft stond het al 11-4 en met een 16-6 eindscore werd het een pijnlijke avond voor Join the Force. LowLandLions daarentegen blijft mooi blinken aan de kop van het klassement. EClub Brugge kan er volgende speeldag weer naast komen bij een eventuele winst tegen mCon LG Ultragear.
Stand
Bekijk ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bekijk hoogtepunten van eerste halve finale WK 'Counter-Strike'
-
Deze toestellen combineren fitness met gaming: "Voelt echt alsof je zelf kan vliegen"
-
Livios
Hopen werk op de tuinkalender van juni: "Zeer belangrijk om snoeiafval goed op te ruimen”
Deze maand is extra druk voor (hobby)tuiniers: de moestuin draait op volle toeren, het onkruid plant zich razendsnel voort én er moeten hagen gesnoeid worden. Daarbovenop kan zomerdroogte al voor problemen zorgen. Bouwsite Livios vroeg tuinexpert Bart Verelst hoe je deze klussen best aanpakt. -
-
95Vikings wint Belgisch kampioenschap ‘Counter-Strike’ voor duo’s
-
Mijntelco
Wanneer krijg jij toegang tot 5G en glasvezelinternet? “België op laagste plek in Europese ranking”
De uitrol van fiber en 5G domineerde het afgelopen jaar elk debat rond connectiviteit en digitalisering. Maar uit de jaarlijkse index van de digitale economie en samenleving (DESI) van de Europese Commissie blijkt dat België op dat vlak onderaan de Europese ranglijst bengelt. Wanneer zal jij via fiber of 5G surfen? Mijntelco.be bezorgt een update. -
games
Wat je kan doen op de grootste beurs voor gamers van ons land: GameForce
Dit weekend landt GameForce in Brussels Expo, het grootste videogame-evenement van het land: de vorige editie in 2019, voor de collectieve Covid-pauze, trok 16.000 bezoekers. Wat kan je er precies allemaal gaan doen tijdens deze nieuwe tweedaagse? We wijzen zowel gamers als hun niet-gamende medebezoekers de weg. -
Livios
Ga voor een zalig koele woning bij heet weer: kies je dan voor screens of rolluiken?