LVMH bevestigt interesse in juweliersketen Tiffany dat “bod van 13 miljard afwees”
Het Franse luxeconcern Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) heeft recent gesproken met de Amerikaanse juweliersketen Tiffany over een mogelijk samengaan. Dat bevestigde de onderneming, nadat eerder berichten naar buiten waren gekomen dat Tiffany nog geen heil ziet in de bundeling van krachten. Een overnamebod van 14,5 miljard dollar (13 miljard euro) is naar verluidt door de Amerikanen afgewezen.
LVMH zegt in een summiere verklaring dat er gesproken is met de Amerikanen, maar dat de uitkomst van de gesprekken ongewis is. Verdere details liet de onderneming niet los.
LVMH is al langere tijd op zoek naar mogelijkheden om op de Amerikaanse markt uit te breiden. De onderneming is in handen van oprichter en topman Bernard Arnault en bezit onder meer merken als Dior, Louis Vuitton en Sephora. In 2011 nam het voor miljarden de Italiaanse juwelier Bulgari over.
Het Amerikaanse Tiffany werd in 1837 opgericht door juwelier Charles Lewis Tiffany. Er werken momenteel ongeveer 14.000 mensen. De keten kwam in 1979 in handen van cosmeticabedrijf Avon en werd daarna overgenomen door investeerders. Sinds 1987 heeft Tiffany een beursnotering.
De bekendste winkel van de onderneming is het ultrachique filiaal op Fifth Avenue in New York. Die locatie werd ook bekend van het boek, en later de film ‘Breakfast at Tiffany’s’ uit 1961 met Audrey Hepburn in de hoofdrol.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ambtenaren willen betere weddeschalen en volwaardige dertiende maand
De federale ambtenaren willen betere weddeschalen en een volwaardige dertiende maand. Maandenlang overleg met de overheid leverde vooralsnog niks op. -
Apple stelt terugkeer naar kantoor uit door stijgende coronacijfers
Apple stelt de terugkeer naar kantoor voor medewerkers uit omdat het aantal coronabesmettingen de laatste tijd weer oploopt. Eigenlijk zou personeel met ingang van volgende week verplicht worden om weer drie dagen per week naar kantoor te komen, maar die eis wordt voorlopig op de lange baan geschoven. -
13
Saoedisch staatsoliebedrijf maakt 38 miljard euro winst dankzij hoge olieprijs
Het Saoedische staatsoliebedrijf Saudi Aramco heeft over het eerste kwartaal van dit jaar een winst van 39,5 miljard dollar (37,9 miljard euro) opgetekend. Dat is een stijging met 82 procent op jaarbasis. Het grootste olieconcern ter wereld profiteerde van de oplopende olie- en gasprijzen door de oorlog in Oekraïne. -
-
Vtwonen
Ongestoord zonnen op je balkon: met deze tips krijgen gluurders geen kans
Woon je in een appartement of woning zonder tuin, maar mét balkon? Dan ben je daar de komende periode vast veel te vinden. Het enige nadeel zijn de mogelijke buren die het zonnen er net wat minder comfortabel kunnen maken. Vtwonen.be geeft enkele handige tips om mét stijl meer privacy op je (dak)terras te creëren. -
Livios
Heerlijk relaxen in eigen tuin: zo geef je de gezelligheid een flinke boost
Nu de zon al enkele dagen van de partij is, trekken we met z’n allen naar buiten om te genieten. Dat lukt des te beter in een gezellige tuin. Heb je groene vingers of net helemaal niet? Dat maakt niet uit. Met deze tips van bouwsite Livios tover je je tuin om tot een uitnodigende ruimte waar je fijn kan vertoeven met familie en vrienden. -
PREMIUM69
Recordaantal jobs raakt niet ingevuld en vraag naar arbeid wordt nóg groter: “De vijver waaruit kan worden gevist, groeit niet meer”
-
Showbizz3
OnlyFans-ster Jamecia verklapt hoeveel extra ze verdient na de Streamz-docu, en dat is niet weinig
Hoe gaat het met de OnlyFans-modellen uit de documentaire ‘OnlyFans: De Naakte Vlaamse Waarheid’, een half jaar nadat de reeks op Streamz verscheen? Dat wou Showbits wel eens weten en dus spraken we opnieuw af met Jamecia. Haar getuigenis heeft haar carrière zeker een boost gegeven. Ze verdiende al goed haar boterham met seksueel getinte video’s, maar sindsdien heeft ze nog meer volgers. Volgers die haar uiteraard betalen om haar video’s te kunnen bekijken. Hoeveel haar dat extra oplevert per maand, verklapt ze aan Senne in een nieuwe Showbits. Bekijk hier de succesvolle Streamz-docu Onlyfans.
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerAn Vanden Bossche