“Prins Philip kent niet alle details over explosief interview van Harry en Meghan”
RoyaltyDe kans is groot dat de Britse prins Philip (99) niet volledig op de hoogte is van de inhoud van het interview dat Harry (36) en Meghan (39) vorige week gaven aan Oprah Winfrey (67). Dat zegt royaltywatcher Katie Nicholl tegen het Australische platform 9Honey.
Delen per e-mail
De 99-jarige Philip werd tijdens zijn recente ziekenhuisopname beschermd tegen nieuws van buitenaf. “De familie was er erg op gebrand dat hij niet op de hoogte was van de volledige omvang van het interview", aldus Nichols. Vanwege de vrijwel constante berichtgeving in Groot-Brittannië zal dat volgens haar niet helemaal gelukt zijn en heeft de hertog van Edinburgh waarschijnlijk toch een en ander opgevangen.
De echtgenoot van koningin Elizabeth werd dinsdag na 28 dagen ontslagen uit het ziekenhuis. In de tussentijd kwam het Britse koningshuis onder een vergrootglas te liggen vanwege het explosieve interview van prins Harry en zijn vrouw Meghan. De hertog en hertogin van Sussex, die werden aangespoord om het interview uit te stellen vanwege de gezondheidstoestand van Philip, vertelden onder meer dat er binnen de familie zorgen waren geuit over de huidskleur van hun zoon Archie. Ook zei Meghan dat ze enige tijd suïcidaal was.
Denk je aan zelfmoord en heb je nood aan een gesprek, dan kan je terecht bij de Zelfmoordlijn op het nummer 1813 of via www.zelfmoord1813.be.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Royalty3
IN BEELD. Tranen om Philip: prins Charles en Camilla ontroerd door vele steunbetuigingen van het volk
Prins Charles (72) en zijn echtgenote Camilla (73) maakten vandaag een wandeling door de parken rond Marlborough House in London. Daar lieten vele mensen bloemen, kaartjes en andere geschenken achter als eerbetoon aan de overleden prins Philip. De twee royals waren er zichtbaar van aangedaan. -
Multimedia
Zo zet je je smartphone als fototoestel in
Toen jaren geleden smartphones met ingebouwde camera’s de markt veroverden werd er lacherig op gereageerd door fotografen. Nu is het volstrekt normaal geworden om je telefoon als volwaardig fototoestel te gebruiken. Met deze tips en toestellen behaal je het beste resultaat! -
Royalty1
ROYALTY. ‘Dancing Queen’ Maxima en 250.000 volgers voor gravinfluencer
Leden van koninklijke families laten wereldwijd niemand onberoerd. Huwelijken en scheidingen, verdachte of verbluffende geldzaakjes, kritiek en lof: in royalty-land passeert alles de revue. De laatste dagen stonden uiteraard in het teken van de begrafenis van de Britse prins Philip, maar dit waren nog meer opmerkelijke koninklijke nieuwtjes en verhalen van de week. -
-
Dertien miljoen Britten volgden uitvaart Philip op tv
Zeker 13 miljoen Britten hebben zaterdagmiddag naar de uitvaart van de prins Philip gekeken. De meeste kijkers, zo'n 10,8 miljoen, keken volgens Deadline via de BBC. -
Wielrennen2
Niet iedereen start in de drie heuvelklassiekers, wie rijdt de komende week waar?
Het Ardense drieluik staat voor de deur. De Amstel Gold Race, de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik zijn traditioneel de slotakkoorden van het klassieke wielervoorjaar. Wie komt nog waar in actie? En wie zijn dus geschikte transfers in jouw Gouden Klassiekers-ploeg? Een blik op de programma’s van de toppers. -
PREMIUM
Troonsafstand? Daar denkt ze niet aan nu prins Philip er niet meer is: “De Queen doet door tot ze neervalt”
-
Jobs
Schrijfkriebels? Word contentcreator, copywriter of redacteur!
Schrijfkriebels over je hele lijf? Dan is een job als flexibele copywriter, creatieve contentcreator of vlotte redacteur iets voor jou. Wat zijn de verschillende mogelijkheden en hoe kun je je bijscholen om als schrijver de kost te verdienen? Jobat.be zocht het voor je uit.
3 reacties
Fons Dewaele
Annie Vancauteren
Geert Vande Walle