Deze zondag 70ste editie van Dilbeek op Wandel
DilbeekTrek alvast je wandelschoenen aan voor de zeventigste editie van Dilbeek op Wandel komende zondag en ontdek zo de trage wegen van Dilbeek, Anderlecht en Sint-Pieters-Leeuw tijdens een van de vijf bewegwijzerde wandellussen.
Je kan 5, 9, 12, 14 en 19,5 kilometer wandelen. Op de route van 5 kilometer kunnen de jongste wandelaars deelnemen aan de kinderzoektocht met een leuke beloning op het einde voor de echte speurneus. De gemeente voorziet een drankje en koekje voor onderweg. Startplaats is voorzien aan Brouwerij Timmermans. Er wordt ook heel wat animatie voorzien aan de brouwerij voor jong en oud, maar meer daarover kan je vinden op de website van de gemeente.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Regenwaterput verplicht bij nieuwbouw en grote renovatie: dit moet je weten over de werking en prijs
Zeker na enkele droge weken, snakt onze tuin naar water. Om je waterfactuur onder controle te houden, maak je best gebruik van gratis regenwater. Bouwsite Livios legt uit hoe je het opvangt met een regenwaterput en waar je rekening mee moet houden. -
PREMIUMDilbeek
Vlaams Belang verzet zich tegen komst ‘wolkenkrabber’ van zes verdiepingen aan station: “Ze trekken de grootstad bijna letterlijk binnen”
De plannen om binnenkort nabij het station van Dilbeek een appartementsgebouw met zes verdiepingen op te trekken, stuit op protest van onder meer Vlaams Belang. De partij ziet er een dreigende verstedelijking van de Saviowijk in, en bij uitbreiding van heel de gemeente. “De gemeente moet criminaliteit, vervreemding en verfransing tegengaan, en niet in de hand werken.” -
Spaargids.be
Verschillende mutualiteiten betalen kinderopvang terug: voor deze vier verrassende zaken kan je geld terugtrekken
Dankzij onze sociale zekerheid krijg je heel wat medische kosten terugbetaald. Maar de ziekenfondsen doen in heel wat gevallen een extra duit in het zakje. Die extra terugbetalingen kunnen naargelang het ziekenfonds echter sterk uiteenlopen. Spaargids.be bezorgt een overzicht. -
-
PREMIUMDilbeek
Ereburgemeester Stefaan Platteau viert 88ste verjaardag: “Of ik in 2024 nog op de lijst zal staan? Zeg nooit, nooit. Maar het zal niet van mij afhangen”
Stefaan Platteau is een man die als ereburgemeester en huidig gemeenteraadslid nog steeds dag en nacht paraat staat voor zijn inwoners. Woensdag werd hij 88, een ideaal moment om te polsen naar zijn leven, want hij heeft al heel wat op zijn palmares staan. Platteau begon met niets, en beklom zowat alle treden binnen zijn carrière. Maar waar liggen zijn verdere ambities nog in het leven en de politiek? En waar houdt hij zich vandaag de dag mee bezig? -
Tweakers
De allerbeste camera’s voor je vakantiefoto’s schuilen in deze smartphones
Ben je nog voor je vakantie op zoek naar een nieuwe smartphone? Hecht je veel belang aan de kwaliteit van de bijhorende camera, om zo onvergetelijke vakantiekiekjes en festivalfoto’s te kunnen maken? Smartphonespecialist Donovan Kerssenberg van technologiesite Tweakers trakteert je op zijn top drie smartphones-met-de-zotste-camera’s van het moment én geeft ook enkele minder dure alternatieven mee. -
Dilbeek
Brand in bergruimte van Dilbeekse Chiro werd aangestoken
De brand die dinsdagochtend gewoed heeft in een gemeentelijke opslagruimte in Dilbeek is aangestoken. Dat heeft het parket Halle-Vilvoorde woensdag gemeld. -
PREMIUMPerk
Nick (34) geeft luchthavenjob op om voltijds in zijn ‘achtertuin’ voor Paradise City te werken: “Het festival is mijn baby”
Zowat 30.000 feestvierders zakken dit weekend af naar het kasteeldomein de Ribaucourt in Perk voor de zevende editie van Paradise City. Naast organisatoren Dimitri Verschueren en Gilles De Decker is ook geboren en getogen Perkenaar Nick Verheyden (34) één van de drijvende krachten achter het festival. Hij is onder meer bevoegd voor de vrijwilligerswerking. “Het is mooi om te zien hoeveel lokale verenigingen hier willen werken.”