Bestuurder ’s nachts betrapt en bovendien onder invloed
Diksmuide/HouthulstIn de Klerkenstraat in Kaaskerke, deelgemeente van Diksmuide, werd zaterdagnacht rond 1.30 uur een bestuurder betrapt door een politiepatrouille. Bovendien legde hij een positieve ademtest af.
Delen per e-mail
“De 39-jarige bestuurder uit Houthulst kon geen uitleg geven voor zijn aanwezigheid op straat tijdens de avondklok. Bovendien legde hij een positieve ademtest af, waardoor zijn rijbewijs voor zes uur werd ingehouden”, laat de politie weten.
Er werd die nacht overigens een grootschalige alcoholcontrole gehouden, in het kader van de BOB-campagne, zowel in de Schoorbakkestraat in Pervijze als in de Vladslostraat in Werken. Alle 66 gecontroleerde bestuurders bliezen negatief.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
koksijde
Drukke wielertijden voor Koksijde met twee koersen in maart
Na een noodgedwongen sabbatjaar door corona is de Bredene Koksijde Classic terug op vrijdag 19 maart. De week erop passeert ook de Oxyclean Classic Brugge-De Panne door Koksijde. Het is niet de bedoeling dat je langs het parcours supportert, maar wel veilig thuis in de zetel. -
HLN Drive
Is een elektrische auto echt goedkoper in verbruik?
We kunnen niet ontkennen dat een elektrische auto geld kost. Veel geld. “Maar het verschil met een wagen met verbrandingsmotor win je op termijn terug”, horen we dan. Is dat wel zo? HLN Drive haalde de rekenmachine boven. -
Sparen
Hoe financiert u best uw verbouwingen?
Hebt u tijdens de coronaperiode ook ineens beslist om uw huis te verbouwen? Of realiseert u zich dat er nog werk aan de winkel is om uw huis energiezuinig te krijgen? De vraag is dan hoe u die werken wil financieren: met een hypotheeklening, een renovatielening of een groene lening? Spaargids.be legt uit dat elke kredietvorm zijn voor- en nadelen heeft. -
-
Diksmuide/Roeselare
Politiezones Polder en RIHO slaan handen in elkaar op gebied van slachtofferhulp
Politiezones RIHO (Roeselare, Izegem, Hooglede) en Polder (Diksmuide, Kortemark, Houthulst, Koekelare) gaan voortaan samenwerken op het gebied van slachtofferhulp. “De lat ligt erg hoog en precies om hieraan te kunnen voldoen, is een grote investering in capaciteit noodzakelijk. Dat bereiken we het best door samen te werken”, klinkt het bij de voorzitters van beide politiezones. -
PREMIUMVeurne
Burgemeesters van Veurne en De Panne zijn bezorgd: “Geef ons besmettingscijfers uit Noord-Frankijk om gericht te kunnen reageren”
Peter Roose en Bram Degrieck, de burgemeesters van Veurne en Blankenberge, hebben aan West-Vlaams gouverneur Carl Decaluwé gevraagd om de besmettingscijfers uit Noord-Frankrijk te krijgen, zodat ze gerichter kunnen reageren. Maar dat blijkt makkelijker gezegd dan gedaan. -
Loopbaanbegeleiding: hoe werkt het en hoe weet je of het iets voor jou is?
Uitgekeken op jouw job? Knaagt er iets, maar kan je niet goed zeggen wat? Heb je het helemaal gehad met jouw bedrijf of sommige collega’s? Weet dat je meestal recht hebt op loopbaanbegeleiding, waarbij je samen met een vaste begeleider je werksituatie onder de loep neemt. Jobat.be vat de essentie samen. -
koksijde
POLL - Niet iedereen tevreden met de blauwe trap om van de watertoren een uitkijkpunt te maken. “Dit lijkt wel op een kurkentrekker”
Peter Hillewaere (N-VA) vindt het voorstel om een blauwe trap aan de buitenkant van de gekende watertoren op de grens van Oostduinkerke en Nieuwpoort te installeren maar niets. “Het is precies een kurkentrekker”, vat hij het samen.