“Zo gênant”: hond vindt 'speeltje' en wil het niet meer loslaten
Dieren"Zo gênant, mijn arme hond." De Schotse Sophie McGrattan (21) zal de wandeling van gisteren met haar negen maanden oude Cocker Spaniel Bella niet snel vergeten. "Ik stond perplex toen ik zag wat ze in haar mond had. En ze wilde het niet loslaten."
Delen per e-mail
"Ik was met mijn vriend aan het bellen maar moest ophangen toen enkele bouwvakkers tegen me begonnen te roepen", vertelt de 21-jarige Sophie uit de stad Paisley. "Ik denk dat je iets kwijtgespeeld bent", zeiden ze al knipogend tegen mij. "Ze maakten mij duidelijk dat mijn hond 'iets' in zijn mond had. Pas toen zag ik het. Ik zakte door de grond van schaamte."
"Ik denk dat ze het speeltje ergens in het park gevonden heeft, zo'n tien minuten eerder. Ze bleef er maar op kauwen. Zelf wilde ik het niet aanraken, dus probeerde ik het uit haar mond te schoppen. Maar ze wilde niet lossen."
"In het begin was ik kwaad, maar al snel besefte ik dat zij er niets aan kon doen. Ze wist immers niet wat het was. Gelukkig loste ze uiteindelijk toch toen ik haar iets te eten gaf. We lieten het speeltje achter in het park."
De vrouw plaatste een paar foto's van het voorval op Twitter. Er volgden meer dan 2.000 retweets en een pak reacties.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sardines worden door klimaatverandering almaar kleiner
De sardines in de Middellandse Zee worden almaar kleiner als gevolg van de klimaatverandering. Dat blijkt uit een onderzoek van het Franse maritieme onderzoeksinstituut Ifremer. Sinds het midden van de jaren 2000 is de gemiddelde lengte van sardines in de Middellandse Zee aanzienlijk gedaald, van 15 tot 11 centimeter. Onderzoekers van Ifremer probeerden te achterhalen wat daar de oorzaak van is. -
Jobat
Nog geen job na je studies? Zo lang moet je wachten op een uitkering
Ben je de voorbije zomer afgestudeerd maar heb je nog geen geschikte job gevonden? Frustrerend op verschillende vlakken, niet in het minst omdat je je harde labeur op de schoolbanken niet meteen verzilverd ziet. Kan je ter compensatie een uitkering aanvragen, ook al heb je dus nog niet gewerkt? Jobat.be somt je rechten op. -
Nieuwsgierige papegaai komt kijkje nemen bij snelwegcamera
Bizar beeld op de verkeerscamera’s van deze snelweg in Brazilië. Een nieuwsgierige papegaai komt even een kijkje nemen. Opmerkelijk want papegaaien komen in Brazilië alleen in het wild voor en niet langs de snelweg. -
-
Livios
7 manieren om slim om te springen met verloren ruimte in huis
Een enorme gang, een ruime inkomhal, een brede overloop, een grote mezzanine... Vaak gebruiken we deze circulatiezones enkel waarvoor ze bedoeld zijn. Door ze echter nuttig in te richten, kan je heel wat vierkante meters recupereren. Bouwsite Livios geeft je een overzicht van de mogelijkheden. -
1.000 euro beloning voor wie Spaans hondje Patty vindt
-
Vrouw ontvangt donornier van varken: hoe werkt dat? Wetenschapsexpert Martijn Peters legt uit
Amerikaanse artsen zijn erin geslaagd om een varkensnier te laten werken in een mens. De familie van een hersendode vrouw stelde haar lichaam ter beschikking van de wetenschap. Zij kreeg de varkensnier ingeplant, en die deed twee dagen lang haar werk zonder dat het lichaam de nier afstootte. Hoe kan dat? Wetenschapsexpert Martijn Peters legt uit. -
Franse ambassadeur redt de vogel van Afghaans meisje en deelt ontroerend verhaal
De Franse ambassadeur van de Verenigde Arabische Emiraten raakt op Twitter een gevoelige snaar met zijn verhaal over een meisje dat Afghanistan met haar trouwe vogel wilde ontvluchten. De vogel mocht vanwege hygiënemaatregelen niet mee op een vlucht naar Frankrijk, waarop de ambassadeur zich over het dier ontfermde. In een ontroerend Twitterdraadje, dat door duizenden mensen wordt geliket, vertelt de ambassadeur over de bijzondere vriendschap die tussen hem en de vogel is ontstaan.
3 reacties
SABINE VAN DE KERKHOVE
Thierry Vansweevelt
jan broekmans