Smokkelaars dumpen bijna driehonderd exotische vogels in oceaan in Maleisië

Smokkelaars van wilde dieren hebben kooien vol zeldzame vogels in de oceaan gedumpt nadat ze onderschept waren door de autoriteiten dinsdag. Dat zegt de Maleisische kustwacht.

0 reacties

  1. Uniseks, mini of urban casual? Dit zijn de rugzakken van het moment
    Ninashop

    Uniseks, mini of urban casual? Dit zijn de rugzakken van het moment

    Wist je dat de inhoud van een gemiddelde handtas al snel drie tot vijf kilo weegt? Niet zo gek dus dat je nek en schouders na een dag shoppen even moeten bekomen. Een rugzak verdeelt het gewicht gelijkmatig over je bovenlichaam, waardoor je gespaard blijft van pijn én meteen ook de handen vrij hebt om bijvoorbeeld je winkeltassen of meeneemkoffie te dragen, of hand in hand te lopen met je lief. Maar dat is niet de enige reden waarom wij zo’n fan zijn van rugzakken. Een backpack levert je ook verrassend veel modepunten op.
  2. Internationaal wolvenoverleg in Limburg met experts uit Nederland en Duitsland: “Beter eieren voor je geld kiezen en je vee beschermen”

    Internatio­naal wolvenover­leg in Limburg met experts uit Nederland en Duitsland: “Beter eieren voor je geld kiezen en je vee beschermen”

    Vandaag komen enkele experts van Duitsland, Nederland en België samen in Lommel (Limburg) om overleg te plegen over de wolvenpopulatie in onze contreien. De buitenlandse experts zullen enkele tips aanreiken gezien men in onze buurlanden minder problemen lijkt te hebben met de dieren. “Niet iedereen reageert positief, maar er wordt bij ons geen fakkeltocht georganiseerd zoals in Vlaanderen”, reageerde René Janssen van het Wolvenmeldpunt in Nederland vanmorgen bij Radio 1.

Wetenschap & Planeet