Liesbet Felix en haar boek 'Opgedragen - Het liefdesverhaal van Cristine de Pizan en Marie de Berry'.
Volledig scherm
Liesbet Felix en haar boek 'Opgedragen - Het liefdesverhaal van Cristine de Pizan en Marie de Berry'. © rv

Deurnse Liesbet Felix brengt boek uit over lesbische liefde in de middeleeuwen

DeurneDe Deurnse Liesbet Felix bracht op 27 januari haar debuutroman uit met de titel ‘Opgedragen - Het liefdesverhaal van Cristine de Pizan en Marie de Berry’. Het verhaal speelt zich dan wel af in de middeleeuwenen en gaat over gender en LGBTQ. Liesbet heeft een voorliefde voor geschiedenis en hoopt in haar werk een stem te kunnen geven aan de verzwegen LGBTQ-verhalen van vroeger.

  1. Naakt op oranje vest en fopsigaar na: zestigers die oplichter voor schut zetten op Kalmthoutse Heide riskeren 10 maanden cel
    PREMIUM

    Naakt op oranje vest en fopsigaar na: zestigers die oplichter voor schut zetten op Kalmthout­se Heide riskeren 10 maanden cel

    Een oplichter een koekje van eigen deeg geven. Dat was het plan van twee zestigers uit Essen die vorige zomer door een Nederlandse praatjesmaker voor 5.000 euro werden opgelicht. Zij lokten de oplichter mee naar de Kalmthoutse Heide en maakten met enkele carnavalsattributen een vernederend filmpje. De openbare aanklager kon niet lachen met de wraakactie. Maar de zestigers hadden naar eigen zeggen nog een ander plan met de oplichter.
    Antwerpen