Patrick Arbyn, Jan Tas en Kris Verberckmoes van voetbalclub KAVD reageren op de actie van de hockeyclub.
Volledig scherm
PREMIUM
Patrick Arbyn, Jan Tas en Kris Verberckmoes van voetbalclub KAVD reageren op de actie van de hockeyclub. © Geert De Rycke

Voetbalclub KAVD reageert op actie hockeyclub voor wissel sportterreinen: “Niet fout van KAVD maar van geklungel stadsbestuur”

Grembergen/DendermondeDe ludieke actie die hockeyclub D-MON Hockey van Dendermonde organiseerde, is ook bij voetbalclub KAVD niet onopgemerkt gebleven. De hockeyspelers vragen de voetballers een wissel van het B- en C-sportveld aan de Oud Kerkhofstraat zodat ze met de aanleg van hun nieuw hockeyveld kunnen starten. Maar dat ziet KAVD niet zitten. “Dat de hockeyclub hierdoor in problemen komt, is niet onze fout, maar die van het stadsbestuur”, klinkt het.