Sushirestaurant Eosu opent in vroegere Sofia
DEINZEAan sushi geen gebrek in Deinze. In drie maanden tijd is de stad twee Japanse sushirestaurants rijker. Maandag opende de Nepalees Santosh Pradhan (41) 'Eosu Sushi en Grill' in de Gentstraat.
Delen per e-mail
Santosh installeerde zich in het vroegere restaurant Sofia, op een paar honderd meter van Kamakura, dat in mei de deuren opende. "Ik heb een passie voor de Japanse keuken", vertelt de sympathieke Santosh. "Het is heel gezond voor je cholesterol en je bloed en daarbij is alles vers. Het is zelfs bewezen dat wie iedere dag zalm eet, ook langer leeft. Ik heb heel wat ervaring opgedaan in verschillende keukens, maar Japans blijft voor mij het beste."
Santosh kwam zeventien jaar geleden naar België en volgde een opleiding aan het PIVA in Antwerpen.
Ideale locatie
"Vier jaar geleden startte ik mijn eigen zaak 'Wasabi Sushi en Grill' in Antwerpen, maar die heb ik dan verkocht aan mijn zakenpartner. Ik zocht een goede locatie om volledig op mezelf te beginnen en Deinze leek mij ideaal. Ik ben hier zeer enthousiast onthaald, want direct in de buurt vind je niet zoveel Japanse restaurants. Bij mij vind je uiteraard de gekende sushiboten in verschillende formaten en verder serveer ik ook wokgerechten, thaigerechten, sushisalades en vissoepen. Er zijn ook Belgische gerechten te verkrijgen. De naam Eosu? Die is afgeleid van de beginletters van de namen van mijn kinderen Erin (11) en Oscar (9) en van mijzelf. De 'u' heb ik eraan toegevoegd omdat dit Japans klinkt", lacht Santosh.
Meer info via 09/310.94.95 of 0484/71.66.31. (ASD)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deinze
Trager door Deinze: wegversmallingen in verschillende straten
De stad Deinze wil dat er trager gereden wordt, en gaat in verschillende straten een wegversmalling uitvoeren. -
Voetbal 1B
Coach David Gevaert ziet SK Deinze Club NXT makkelijk opzij zetten: “Met verzorgd voetbal en goals van mooie makelij”
SK Deinze nam vlot de maat van Club NXT, rode lantaarn in 1B. Voor de rust scoorden Lecomte en Staelens, na de pauze dreven Lecomte en Dansoko de voorsprong op. De Belder liet bij nul-nul een strafschop liggen, een late goal van Vargas werd omwille van twijfelachtig buitenspel afgekeurd. -
Wat moet ik doen met 100.000 euro aan spaargeld?
-
-
Sparen
Een ‘gezonde’ spaarpot: om hoeveel geld gaat het dan?
De coronacrisis heeft veel mensen met hun neus op de feiten gedrukt: bij onverwacht moeilijke tijden is een gezonde spaarbuffer echt geen overbodige luxe. Maar wat is een goed bufferbedrag? Spaargids.be ging op zoek naar het advies van de experts en geeft ook enkele tips om beter te sparen. -
Deinze
Zonnebloem, Jeugdraad, Rariteitenkabinet.org en ‘Op Wielekes’ beloond met Buysseprijs
GroenRood deelt dit jaar vier Buysse Prijzen uit, en zet in Deinze Zonnebloem, de Jeugdraad en het initiatief ‘Op Wielekes’ in de kijker. -
Deze horecazaken bieden takeaway aan in jouw gemeente
Geen zin om te koken, maar wel om jouw lokale horeca te steunen? Kijk dan snel welke horecazaken uit jouw buurt takeaway aanbieden. Of heb je zelf een horecazaak en ga je helemaal voor takeaway de komende weken? Dan zetten wij jouw zaak in de kijker, in onze krant én online. Schrijf je hier in, en wij zorgen ervoor dat heel je regio jou en je heerlijke gerechten weet te vinden! -
Slimme verlichting en beveiligingscamera’s: met deze ingrepen geef je inbrekers geen kans
In 2019 noteerde de politie 47.021 meldingen van woninginbraak in ons land. De coronacrisis strooit echter ook inbrekers roet in het eten, want dit cijfer is met dank aan de avondklok en het sterk toegenomen thuiswerk sinds de eerste lockdown gedaald. Toch blijf je ook nu beter op je hoede. Met de volgende tips hou je je huis inbraakvrij.