Veertien personeelsleden van Politiezone Schelde-Leie leggen eed af
De PinteDonderdagochtend hebben veertien personeelsleden van Politiezone Schelde-Leie de eed afgelegd voor de voorzitter van het politiecollege.
“Ik zweer getrouwheid aan de Koning, gehoorzaamheid aan de Grondwet en aan de wetten van het Belgische volk.” Bij de ene kwam het verplicht nummertje er al wat vlotter uit dan bij de andere, maar alle nieuwe personeelsleden legden succesvol de eed af. Onder hen bevonden zich twee commissarissen, twee hoofdinspecteurs, vier interventie-inspecteurs en twee recherche-inspecteurs. Daarnaast vervoegden er nog vier administratieve krachten het korps. Een daarvan is een talent -en welzijnscoach die zorgt voor correcte begeleiding van het personeel, een primeur voor de Belgische politie. Alle nieuwe leden traden toe in de periode van begin 2020 tot nu, maar door corona kon de eed niet worden afgelegd. Sommigen waren dus al even in dienst.
Nieuw personeel gezocht
Met de nieuwe personeelsleden telt het team van politiezone Schelde-Leie momenteel 80 werknemers, maar er is nog plek voor nieuw personeel. “We hebben in ons team 92 plaatsen ter beschikking", zegt korpschef Koen D’Hondt. “Zo zijn we nog op zoek naar zeven interventies-inspecteurs." Wie zich geroepen voelt, kan zich gewoon bij de politiezone aanmelden zonder eerst deel te nemen aan de politieproeven. “Vroeger moest je eerst de proeven afleggen vooraleer je je kon aansluiten bij een politiezone. Sinds eind 2021 verloopt dit traject omgekeerd. Nu kan op voorhand een politiezone dichtbij huis zoeken. De zone zal je vervolgens begeleiden bij de politieproeven”, besluit D’Hondt.
Ook lid worden van het politieteam van Schelde-Leie? Stuur een mailtje naar kristine.vansteeland@police.belgium.eu of bel 09 321 76 60.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Minder btw, maar ook minder premies: wat verandert er de komende maanden allemaal voor (ver)bouwers?
In tijden van dure bouwmaterialen en hoge energieprijzen zijn premies mooi meegenomen voor wie gaat bouwen of renoveren. Al durft daar wel geregeld iets aan te veranderen. En dat is ook dit jaar niet anders. Bouwsite Livios zet alvast vier veranderingen op een rij vanaf deze maand. -
AZ Oudenaarde moet op zoek naar nieuwe directeur: Ann De Maere stapt op na conflict met medische raad
Het Algemeen Ziekenhuis Oudenaarde zit zonder directeur. Ann De Maere, die het ziekenhuis achttien jaar heeft geleid, is opgestapt. Haar ontslag is het gevolg van het conflict met de medische raad van het ziekenhuis en wijst erop, dat de crisis in het management van de kliniek nog lang niet opgelost is. “De medische raad heeft het imago van ons ziekenhuis als betrouwbare partner onherstelbaar beschadigd”, vindt De Maere.Oudenaarde -
Meer dan 900 toeschouwers voor ‘Tien om te Zien’ van KBO Bevere in De Qubus
Kinderen van de lagere school KBO Bevere hebben voor een publiek van meer dan 900 mensen de show gestolen in zaal De Qubus in Oudenaarde.Oudenaarde -
-
Independer
100.000 Belgen rijden rond zonder autoverzekering: dit riskeren ze
Het zijn best wel choquerende cijfers: in ons land rijden er volgens schattingen tienduizenden voertuigen zonder autoverzekering rond. Welke risico’s loop je in dat geval? En wat moet jij, zelf verzekerd zoals het moet, doen als de tegenpartij bij een ongeval niet verzekerd is? Independer.be legt het je uit. -
Brandweer haalt afvalcontainers uit het water in centrum Gent
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt om afvalcontainers uit het water te halen aan de Graslei in Gent.Gent -
Inbrekers sloegen voorbije weekend twee keer toe in Nazareth
In Nazareth zijn het voorbije weekend twee inbraken gebeurd. Eén in een kantoorgebouw en één in een woning. De politie voert een onderzoek.Nazareth -
Mijnenergie
Wat is het sluimerverbruik van een televisie? En een adapter die nodeloos insteekt? Energieadvies voor jouw woonkamer
Veel gezinnen brengen thuis een groot deel van hun tijd door in de woonkamer. Het is dé plek bij uitstek om gasten te ontvangen en ’s avonds televisie te kijken, te lezen, ... Kortom: te ontspannen. Maar hoe kan je energie besparen in de woonkamer zonder in te leveren op comfort? Mijnenergie.be zet enkele besparingstips op een rijtje.