IN BEELD - Deze inwoners en handelaars hadden de mooist versierde gevel
De PanneEr namen in totaal 228 mensen deel aan de wedstrijd Winterverlichting van de gemeente De Panne. Ondertussen is de versiering grotendeels opgeruimd, maar de prijzen zijn nu wel nog uitgedeeld.
Bij de handelaars schoot Hotel aan Zee de hoofdvogel af en gaat met 200 euro aan cadeaucheques aan de haal. Op de tweede plaats strandde het retrohuis De Viswinkel, goed voor 150 euro. Gabriel’s salt’n Sweet Diner mag de top drie bij de handelaars afsluiten en krijgt 100 euro aan cadeaucheques.
Ook de inwoners lieten zich van hun meest creatieve kant zien. De bewoners in de Kinonlaan 13 wonnen en krijgen 150 euro aan cadeaucheques. Op de tweede en derde plaatsen eindigden de mensen die wonen in de Veurnestraat 104 en die uit de Prins Albertlaan 35. Zij krijgen respectievelijk 100 en 50 euro.
De overige winnaars
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Openbare werken zorgen voor wat hinder de komende dagen
Nieuwpoort -
Spaargids.be
Deze bank biedt nu tot 2,5 procent rendement op je spaarcenten
Bij heel wat banken wordt er nog getwijfeld om de rentes op spaargeld - flink - te verhogen. Bij Santander Consumer Bank is dat echter niet het geval. Daar verhoogde men gisteren (5 juni) de rente naar ruim 2%. Hiermee is deze Spaanse bank nu dé uitschieter wat betreft spaarrendementen binnen ons land. Spaargids.be overloopt de nieuwe cijfers. -
Mijntelco
Tweede prijsverhoging voor Telenet in één jaar tijd: dit zijn alternatieven voor een lagere telecomfactuur
Vanaf juni betalen Telenet-klanten meer voor hun abonnement. Deze prijsstijging vormt trouwens hét uitgelezen moment om jouw contract onder de loep te nemen en te kijken of je elders goedkoper af bent. Mijntelco.be overloopt enkele interessante mogelijkheden. -
-
Belga
18 maanden cel gevorderd voor drugskoerier die tegen de lamp liep bij mensensmokkelactie
De Panne -
OPROEP. Wie wil Sarah helpen bij organisatie Levensloop?
Negen jaar lang vond in Koksijde Levensloop plaats voor de Stichting tegen Kanker. Voorzitster Christel Vervenne besloot ermee te stoppen. Dit jaar vindt het evenement niet plaats, maar er is hoop voor 2024.Koksijde -
Deze machine maakt de Zeedijk en Planché zandvrij
De gemeente De Panne trok 85.000 euro uit voor de aankoop van een zogenaamde schranklader. Dat is een reinigingsmachine die wordt ingezet voor de Zeedijk en de Planché.De Panne -
Bijna 1 op 5 West-Vlaamse bussen reed niet op tijd in 2022: “Hoe willen we dan dat meer mensen het openbaar vervoer nemen?”
Kortrijk, Oostende, Brugge, Roeselare, Ieper