PREMIUM
Diëtiste Iris Daems keurt 11 soepen uit een pak: “Een groentesoep zou de meest gezonde keuze moeten zijn, maar deze raad ik niemand aan”
Soep uit een pak, makkelijker kan het haast niet tijdens deze druilerige wintermaanden. Maar is het wel een gezonde en lekkere keuze? Diëtiste Iris Daems keurt 11 groente-, kippen- en tomatensoepen op smaak én kwaliteit. “Vergelijken met een verse soep? Dit is chemische rommel.”
Delen per e-mail
“Soep is ideaal om aan de aanbevolen hoeveelheid van 400 gram groenten per dag te komen”, zegt diëtiste Iris Daems. “Een portie groenten van 100 gram komt gemiddeld overeen met 250 ml zelfgemaakte soep. Dergelijke portie bevat ongeveer 2 gram vezels en 87 kcal.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vrouwen financieel minder goed voorbereid dan mannen
-
PREMIUM
Diëtiste legt populaire snacks langs de meetlat van de Nutriscore: “Sultana-koekjes gezond? Ze staan gelijk aan drie boterhammen of drie appels”
‘Snackification’, het eten van meerdere kleine snacks in de loop van de dag, is door het internationale marktstudiebureau Euromonitor uitgeroepen tot dé voedseltrend van 2019. Een tussendoortje om 10 uur en nog wat lekkers om 16 uur zijn ideaal om een hongertje te stillen, en houden ons metabolisme op gang. Tenminste, dat dénken we massaal. Hoe zit het echt? Diëtiste Iris Daems zocht de beste tussendoortjes uit aan de hand van de Nutriscore. -
Bol.com verwacht te kunnen doorwerken als Nederland avondklok invoert
Webwinkel bol.com verwacht dat het werk in de distributiecentra in de avonduren door kan gaan als er een avondklok wordt ingesteld in Nederland om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Dat laat een woordvoerder van het dochterbedrijf van supermarktconcern Ahold Delhaize weten. -
-
PREMIUM
Nu al massale bestellingen voor zwembad in de tuin: welke verschillende types zijn er op de markt en wat kosten ze?
-
Jobs Werken in productie & techniek? Deze profielen zijn gewild
Kijk je in dit nieuwe jaar uit naar een nieuwe baan? Dan maak je een goede kans in productie en techniek. Ondanks de coronacrisis zijn er massaal jobs te vinden in deze elementaire sector. Vacatures raken er ook niet altijd even vlot ingevuld. Jobat.be geeft een overzicht van de meest gevraagde profielen en hoe je je kan heroriënteren. -
Youfone gaat in april van start in België op netwerk van Proximus
-
Consument Energiewaakhond VREG breidt tool om prijzen te vergelijken uit
De Vlaamse energieregulator VREG breidt zijn prijsvergelijkingstool uit. Voortaan bevat de V-Test ook nieuwe contracttypes die mogelijk zijn door de digitale meter, zoals terugleveringscontracten voor prosumenten - verbruikers die ook zelf energie produceren - en dynamische elektricteitscontracten.
11 reacties
Coen Geurts
Freddy Madou
Danielle Duym
Marc Devuldere
denis vermesen